Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//kim.takipetmiyor.com ile twitter’da takip etmeyenleri bulmak

kim.takipetmiyor.com ile twitter’da takip etmeyenleri bulmak

Sanal alemde kişilerin ve firmaların, hayranları ve müşterileri ile iletişim kurdukları, projelerini ya da ürünlerini duyurdukları sosyal paylaşım sitelerinden olan twitter, ülkemizde facebook’tan sonra en çok aktif kullanıcısı olan ortam olarak dikkat çekiyor. Twitter hesabı olupta takipçi sayısını artırmak istemeyen kimse yoktur. Bu kapsamda takipçi sayısını artırmak için çeşitli yöntemler mevcut. Bu yöntemlerin bir tanesi de karşılıklı olarak birbirini takip etmektir.

Diyelim ki takipçi sayınızı artırmak için uygun bulduğunuz hesapları takip etmeye başladınız ve onlar da sizi takip etmeye başladı. Ancak baktınız ki bir süre sonra takip ettiğiniz kişilerin sayısı artarken, sizi takip edenlerin sayısı hızla düşmeye başladı. Bunun anlamı karşılıklı olarak birbirinizi takip ettiğiniz kişilerin sizi takip etmeyi bıraktıklarıdır. Siz de bu doğal olarak bu duruma bozuldunuz ve bunu size yapanlara aynısını yapmak istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Yani kimlerin sizi takip etmeyi bıraktığını nasıl bulacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu noktada karşımıza tam olarak bu hizmeti veren bir site çıkıyor; kim.takipetmiyor.com.

kim.takipetmiyor.com

kim.takipetmiyor.com

kim.takipetmiyor.com sitesine twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra, uygulama bilgilerinizi Twitter‘dan aldıktan sonra sizi takip etmeyenleri deşifre ederek, tek tek hepsini size sunacaktır. Sizi takip etmeyenler karşınıza çıktıktan sonra uygulamayı kullanarak o kişileri unfollow yapabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " kim.takipetmiyor.com ile twitter’da takip etmeyenleri bulmak "

  1. Serkan Yılmaz dedi ki:

    Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.
    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap