Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın Evleniyor mu?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın Evleniyor mu?

Başarı çalışmaları ile kendi kulvarlarında en önde ilerleyen iki isim olan Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 yılında başalayan ve uzun sürede başarıyla yürüttükleri ilişkileri 6 yıl sonunda bitmesinden sonra bu güne kadar çalkantılı bir şekilde getirmeyi başarmışlardı.

Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın Evleniyor mu?

Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın Evleniyor mu?

Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ’un İlişki Kronolojisi

Kıvanç Tatlıtuğ’un Azra Akın’la ilişkisi 2002’de başlamış, 2008’de bitmişti. Çift 2011’de ilişkilerine bir şans daha vermiş ancak geçen Şubat’ta yine ayrılmıştı. İkili 2 ay süren ayrılığın ardından geçen hafta barışmışlardı, geçtiğimiz hafta yeniden barıştı ve ünlü çift bu kez evlilik kararı aldı.

Geçtiğimiz Şubat ayında yaptıkları basın açıklamasıyla ayrıldıklarını duyuran ünlü çift Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ, yine barıştı. Aşklarına üçüncü bir şans daha veren Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın çifti bu kez evlilik kararı aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın çiftinin bu kez evlilik kararı aldığı öğrenildi. Baş başa gittikleri Amsterdam’dan önceki akşam dönen çift, geceyi Tatlıtuğ ailesinin Erenköy’deki evinde geçirdi. Tatlıtuğ o gece ailesine ilişkisiyle ilgili aldığı kararları da açıkladı. Evlenmeyi düşündüklerini söyleyen ünlü oyuncu bu sözleriyle özellikle de annesi Nurten Tatlıtuğ’u mutlu etti.

zun yıllardırbir ayrılıp bir barışan 2002 Dünya Güzeli Azra Akın ile ‘Kuzey Güney’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz hafta yeniden barıştı ve ünlü çift bu kez evlilik kararı aldı.

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap