Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi Kim?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi Kim?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi  Flo Kimir?

Yılmaz Erdoğan ile Kelebeğin Rüyası filmi ile yakışıklığı kadar oyunculuğunda ispatlayan Kıvanç Tatlıtuğ, aşk hayatında da hızlı bir dönem geçiriyor. Azra Akın’dan ayrıldıktan sonra adı, Kübalı bir DJ’le anılmış bu haberd doğrulanmaya çalışılırken şimdide kalbini Fransız bir güzele kaptırdığı haberleri ayyuka çıktı. Gelen haberlere göre Kıvanç Tatlıtuğ’un; şu sıralar, Flo adında ki bu Fransız genç kıza sırılsıklam aşık olduğu söyleniyor.

---Sponsor Reklamlar---

Kıvanç Tatlıtuğ’un Flo Sevgilisi

Kıvanç Tatlıtuğ’un aklı başından alan bu kız hakkında sadece isminin Flo olduğu ve Fransız olması dışında hiçbir bilgi yok. Ama bu çok fazla uzun sürmez, eğer ateş varsa bizim magazinciler sülale şeceresine kadar öğrenirler. Bizde o zaman anında sizlerle paylaşırız :)

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica