Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Kombi Sürekli Neden Çalışır?

Kombi Sürekli Neden Çalışır?

Kombi kullanılan konutlarda kullanıcıların talebi beklentiye yanıt alabilmektir. Bazen oluşan sorunlar sebebi ile beklentiye fazlası ile yanıt alınabilmektedir. Hatta kullanıcı istemese de cihaz kendi kendine devreye girerek çalışabilmektedir. Kombi Sürekli Çalışıyor şikayetinde bulunan birçok kullanıcımız olduğunu biliyoruz. Kombitamircisi.com.tr firması sizlere yaşadığınız bu sorunun sebeplerini ve çözüm seçeneklerini sunuyor. Bilgi amacı ile dilerseniz https://kombitamircisi.com.tr/kombinin-surekli-devreye-girmesi/ link adını tarayıcınıza yapıştırarak yazıyı inceleyebilirsiniz.

Kombi neden sürekli çalışır

Fatih Kombi Servisi’ni arayarak yaşadığınız bu sorunu anlatabilir ve konuya dair hem bilgi hem de yardımları gün boyu alabilirsiniz.

Kombi Sürekli Çalışıyor ise Sebepleri:

Kombi sıcak su musluğu açıldığında veya kalorifer sistemi devreye girdiğinde ateşleme yaparak devreye girer. Bu durum sıklıkla yaşanıyor ise yani siz musluğu açmadan da cihaz sürekli ateşleme yapma çabasında ise bu durumda sorun var demektir.

  • Sirkülasyon pompası bozuk ya da bloke olduğunda kombi sürekli çalışır.
  • Düşük kapasitesi o anki ihtiyacından yüksek ise bu sebeple de sürekli çalışmaktadır. Yani kombi çıkış suyu sıcaklığını ayarlanmış olan değere kısa sürede ulaştıracaktır. Yalnız bu durumda tesisata o anki kapasite kadar ısı yollayamaz. Bu sebeple de sıklıkla açma-kapama işlemi yapar. Bu da cihazın sık sık devreye girmesi yani çalışması anlamına gelir.

Kombinin sık sık devreye girmesi veya sürekli çalışması arızası durumunda sebepleri bu şekilde sıralayabiliriz.

Çekmeköy ilçesinde Vaillant kombinizde bu sorunu yaşamakta iseniz ÇekmeköyVaillant Servisi ile görüşebilir, yardımları alabilirsiniz.

Yaşanılan bu sorun karşısında kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem ya da müdahale bulunmamaktadır. Teknik açıdan uzman yardımı almanızı tavsiye ederiz. Bu yüzden de mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Ümraniye Baymak Servisi hizmetlerini de başlatmış durumda olan Kombi Tamircisi karşınıza çıkan bu sorununuzda size yardımcı olacaktır. Uzman ekip yardımı isterseniz eğer firmayı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap