Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Komedi Türkiye Oyuncuları Kimler?

Komedi Türkiye Oyuncuları Kimler?

Komedi Türkiye Oyuncuları

Acun Medya’nın son projesi Komedi Türkiye, Burcu Esmersoy sunuculuğu Haluk Bilginer, Gülse Birsel ve Gani Müjde jüri üyeliğinde 18 Mart 2015 Çarşamba akşamı saat 20.00’de TV8’de başlıyor.

Komedi Türkiye Yarışmasının Formatı Nasıl Olacak?

Komedi Türkiye’de Gülse Birsel ve Gani Müjde‘nin kaleme aldığı skeçlerde 7 amatör komedyen, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergileyecek! Amatör komedyenlere sahnede performanslarıyla eşlik edecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular da olacak: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu olacak. Bunun yanı sıra her hafta ünlü bir oyuncu skeçlerde konuk olması planlanıyor ve ilk haftanın konuğu Sarp Apak oldu.

Skeçlerde zaman zaman yer alacak profesyonel oyuncular: Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları da yer alacak.

Komedi Türkiye Yarışmasında Eleme Nasıl Yapılacak?

Komedi Türkiye jürisi ve skeçlere eşlik eden ünlü oyuncular  7 amatör komedyen için ayrı ayrı puan verecek. En az puanı alan aday Komedi Türkiye yarışmasından elenecek, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve yarışmacı sayısı 7 olarak kalacak.

Komedi Türkiye Yarışmasındaki Amatör Komedyenlerin İsimleri

Komedi Türkiye

Komedi Türkiye

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap