Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Konuşamayan İngilizce Öğretmeni

Konuşamayan İngilizce Öğretmeni

Daylight Evren Okuşluğ

İngilizce’ye çok sevdiğim bir abimle gönül verdiğimiz şu günlerde elimizde bulunan Daylight Cd lerinde yeni bir başlangıç yapmak isterken, Bu Cd leri izletmeye çalıştığım İngilizce Öğretmeni olan eşimin kahkahaları eşliğinde derdimi anlatmaya çalıştım . Meğer Evren Okuşluğ Hocam epey ünlüymüş. Hocamızla ilgili bir videoyu da aflarına sığınarak paylaşıyorum.

Evren Okuşluğ

Evren Okuşluğ

Etiketler: , , , , , ,

3 Yorum yapılmış " Konuşamayan İngilizce Öğretmeni "

  1. atila dedi ki:

    Arkadaşlar bende evren hocanın derslerini takip ediyorum. Hoca gayet güzel bir şekilde ders anlatımı yapıyor. bazı terbiyesiz ukala kendini bilmez insanlar mutlaka çıkıp konuşacak mesela eneger diye bir hadsiz çıkmış konuşamayan hoca diye karısının da kahkahalarıyla yazmış bu terbiyesiz adam, eger çok biliyorsan sende anlat senide görelim hadsiz. beğenmiyorsan s*ktir git başkasını izle. meyve veren ağaç taşlanırmış. kuranikerimde bile kimsenin hatalarıyla alay etmeyin hatta varsa bile kapatın diye peygamberimizin hadisi vardır.sadece bu hoca için değil herkes için öyle ol. önce sen ve karın bir şeyin kusurunu bulacağınıza önce insan olun kendi kusurunuza bakın ey sen ve senin gibi enegerler..!!!!

  2. Mehmet dedi ki:

    Mert arkadaşa katılıyorum. Ben Evren hocanın Cd’leri ile İngilizceye başlayıp bayağı bir yol katettim. Çok detaylı anlatıyor. Gerçekten öğrenmek isteyenlere çok değerli bir kaynaktır. Maalesef elinden iş gelmeyen ülkemiz insanlarının büyük sorunu, ukala ukala yorum yapmalarıdır. Herkese Evren Hoca’nın kaynaklarını tavsiye ederim.

  3. mert özgen dedi ki:

    Bence hocaya haksızlık olmuş adam upper seviye İngilizce anlatmıyor başlangıç seviyeyi anlatıyor. yeni başlayanlara bir kaynaktır. Ben hocanın emeklerine saygı duyuyor ve tşk ediyorum.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap