Buradasınız : Ana Sayfa //Kampanyalar//Köpek Mamasında Ekonomik Fiyatları Buldum!

Köpek Mamasında Ekonomik Fiyatları Buldum!

Sokakta bulduğum yavru köpeği evimde beslemeye karar verdiğimde aslında ne köpek bakımı hakkında bilgi sahibiydim ne de köpek mamaları hakkında en ufak bir fikrim vardı. İnternetten araştırma yaptım ve Petbesinleri Goody marka köpek mamaları için gayet ideal bir adres olduğunu keşfettim. Köpeğim için artık bu markanın mamasını kullanıyorum. Ayrıca fiyatlar ekonomik olunca fazla miktarda da almaya başladım.

Çünkü sokak köpekleri için de sabahları ve akşamları kaldırıma bir miktar kuru mama bırakıyorum. Bence Petbesinleri Goody marka köpek mamaları için ve aynı zamanda diğer köpek mamaları için de gayet ideal bir adres. Çünkü bazen maddi açıdan sıkıntıya düşüyorum ve bu defa Goody’den daha ucuz olan köpek mamalarını alıyorum. Ama bu mamaları sokak köpekleri için alıyorum.

Pro Plan’dan Vazgeçtim, Goody Daha Ekonomik!

Bir anlamda param olunca daha kaliteli mamaları, param olmayınca da daha ucuz mamaları alıyor ama yine de hem evimdeki köpeğimi hem de sokak köpeklerini aç bırakmıyorum! Çünkü köpekler kediler gibi çöp kutularına giremiyor ve çöpleri karıştırarak yiyecek bir lokma bulabilme şansları yok! Haliyle aç kalıyorlar. Bu yüzden köpekler için kaldırıma yemek artıklarını koymak ya da en kötü ucuz kuru mama alıp koymak gerekiyor.

Aslında bunu herkes yapsa, hiçbir sokak hayvanı aç kalmaz. Yenmeyen yemekler de çöpe giderek heba olmaz, birilerinin doymasını sağlar. Bu arada web sitesini gerçekten çok beğendim. Çünkü pek çok pet ürünleri satan sitenin şu anlayış içerisinde olduğunu biliyorum: “kedi köpek besliyorsa maddi durumu iyidir, fiyatları yükseltelim”. Oysa hiç de öyle bir durum yok!

Köpek besliyor olmamız bir mamaya yüzlerce lira ödeyebileceğimiz anlamına gelmiyor. Bu yüzden www.petbesinleri.com adresini tercih ediyorum artık! Üstelik arkadaşlarıma da önerdim. Benim köpeğim Golden cinsi ve Goldenların bakımı için ihtiyaç olabilecek her türlü malzemeleri bu adreste buldum. Hepsinin fiyatı da gayet uygundu.

Daha önce başka siteden Pro Plan marka mama alıyordum ama bu adreste Pro Plan’ın bile daha ucuz olduğunu sonradan öğrendim. Köpeğiniz olmasa dahi, aç bir canlıyı doyurmak isterseniz buradan ucuz mama alıp sokağa bırakabilirsiniz. Emin olun yaptığınız bu iyilik size fazlasıyla geri dönecektir!

pet Shop

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica
Paylaş