Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Koray Avcı Sonra Dersin ki

Koray Avcı Sonra Dersin ki

Koray Avcı Sonra Dersin ki Sözleri

Samimi içten bizden biri olan Koray Avcı, internette fenomen olup ünlülerden biri. Herkes onu Sesi Gülen Adam olarak tanıyıp sevdi. Kısa sürede şarkıları dilden dile kulaktan kulağa yayılıp milyonlara ulaştı.

Koray Avcı Sonra Dersin ki

Koray Avcı Sonra Dersin ki

İşte Koray Avcı‘dan çıkışı sonrası ilk albüm 24 Haziran 2016 Cuma günü dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini alacak. Koray Avcı Sonra Dersin ki

Sonra dersinki neden bu kadar sigara içersin ? İçerim işte , ben yazmayı pek bilmem dünya güzelim. sadece geceler ışığı kovalarken gelir aklıma birkaç kelime. Şafak söker ben hala oturduğum yerde sayıklarım baş harfini , bazı bazı dem tutar kirpiklerim dans eder damlalarla , bir türkünün ezgisi gibi temizlenir göz bebeklerim , garip gelir akşamlara KaDaR beklediğim günler. Sen okulda istikbalini gözlerken ben dışar da hapis beklerim. Bulutlarla baş başayken çok düşündüm o vakitleri , Saçların omuzlarına elbise olduğu zamanlar , hani inadına topladığın halde çok da güzel gelirdin gözlerime. Öyle ya türkü gibiydi saçların , türkü gibiydi gözlerin. Sen bakmaya doyamazdın , ben türkülerimi söylerken her yazdığımı sana dinletirdim. Bilmezdim ben nerede ne konulacak. Virgülle noktayı hep sevgili zannederdim biri kaybolurken öteki yok olacak. Ben yazar hüzünlenirken ayır şu kelimeleri derdin , ulan ben imlanın sırasını dizdikçe sen karalayı verirdin. Şimdilerde daha çok karalar oldum hatalarım geldikçe aklıma. Sonra dersinki neden bu kadar çok sigara içersin içerim işte ,Çünkü küfür sevmezdim ben ama babam öğretti sayıp savurmayı.O da sevmezdi zaten hayırsız olmasaydı evladı.Yoruldum dünya güzelim, yoruldum bahar sabahım , yoruldum da ota, boka kızdıkça babamı hatırlayacağım. Ama söz veriyorum verdiğim sözleri sözlükten bakıp yazacağım. Ben yazmayı pek bilmem dünya güzelim,zaten yazsam da anlamazsın. Canım sıkıldı mı karalarım, onda da iki damla göz yaşı akıtırsın.
Sonra dersinki neden bu kadar sigara içersin?
Ne Bilim Ben içerim İşte.

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap