Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim?

Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim?

Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Kız

Star Tv’nin  Muhteşem Yüzyıl dizisiyle açtığı Osmanlı tarihi ve saray hayatı kapısı halkın o kadar ilgi ve beğenisini çekti ki Türk televizyonlarında en çok izlenen ve tarihçiler dahil yorumlanan yapımlardan biri oldu. Kanuni Sultan Süleyman merkezinde Osmanlı yı dizi halinde evimize misafir etmeyi başaran Muhteşem Yüzyıl dizisi 11 Haziran 2014 Çarşamba günü 139. Bölüm ile final yaptı. Muhteşem Yüzyıl final yaptı yapmasına ama bitiş sahnesiyle ekranlara gelen fragman Osmanlı dizileriyle ilgili her şeyin bitmediğinin habercisiydi. Stra Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kösem Sultan Tanıtım videosuydu ve soluksuz izlendi. Osmanlı sarayında 12-13 yaşlarında bir kız çocuğunun balkondan tebaasını selamladığı görüntüler kısa bir süre sürdü. 

Kösem Sultan tanıtım fragmanı bu kısa sürede akıllarda binlerce soru bırakmayı başardı. İlk akla gelen sorulardan biri bu küçük kız kimdi sorusu olsa da Kösem Sultan’ı kim oynayacak sorusu bu sorunun önüne geçti. Şimdilik Kösem Sultan dizisi ile ilgili pek fazla bir netlik yok. Fakat editörlerimiz konun yakın takipçisi olarak Kösem Sultan dizisiyle ilgili tüm gelişmeleri burada paylaşacaklar.( Kösem Sultan Dizisinde oynayan kız hakkında bilgisi olanlar YORUMUNUZ bölümüne not bırakırlar ise seviniriz.)

Kösem Sultan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Elimizde ki ilk bilgilere göre Muhteşem Yüzyıl ilk başladığında çekimleri yapan yönetmen kardeşler diziyi çekecek ve Kösem Sultan dizisi bir aksilik yaşanmaz ise  Eylül 2015’te Star Tv ekranlarında olacak.

Kösem Sultan Dizisinde oynayan kız

https://www.youtube.com/watch?v=jX5Zdt1mOFo

Etiketler: , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim? "

  1. onur dedi ki:

    o kız turhan sultandır ben araştrdım zaten saraya 12 13 yaşlarında geliyor hatice turhan sultan kösem sultanı öldürüyor

  2. sevim dedi ki:

    Tabii ki MERYEM UZERLİ, saç rengini değiştirip neden olmasın.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap