Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Küçük Gelin Dizisinde Çalan Şarkı

Küçük Gelin Dizisinde Çalan Şarkı

Küçük Gelin Dizi Müziği

Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı, Samanyolu TV ekranlarında 13. bölüme ulaşan Küçük Gelin adlı diziyle aktarılmaya devam ediyor.

14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyan Küçük Gelin dizisi kısa zamanda reytingleri de etkileyecek şekilde seyirci tarafından ilgi gördü. Seyircinin yaşamın içinden konulara daha duyarlı ve duygusal yaklaştığı bilindiğinden bu kanayan yarayı ekranlara taşıyan Küçük Gelin dizisi merakla takip edilen dizilerin başında yer aldı. Yönetmen ve senaristlerinde müziğin diziler üzerinde ki yadsınamaz gücünü çok iyi bilmelerinden Küçük Gelin dizisi müziği de konuyla paralel duygusallık ve etkide. Küçük Gelin dizisinde çalan Ey Aşk Sana Geldim şarkısı dizi kadar büyük ilgi gördü. Ayrıca bu şarkının sözleri ve şarkıyı kimin söylediği merak edilen ve aranan konuların başında geldi. Yazımızın devamında bu soruların cevapları ve Küçük Gelin Ey Aşk Sana Geldim şarkısının sözleri ve videosunu bulabilirsiniz.

Küçük Gelin Ey Aşk Sana Geldim Şarkı Sözü

Ey aşk sana geldim,
Anne büyük beni,
Ninni, masallarla dizlerinde uyut beni.
Ey aşk vurur musun, kor gibi durur musun?
Ben daha küçüğüm desem, kıyar mısın bana,
Feryadımı duyar mısın?

Küçük Gelin Ey Aşk Sana Geldim şarkısını Kim Söylüyor

Küçük Gelin dizisinde jenerik müziği olarak kullanılan “Ey aşk sana geldim” parçasının söz ve müziği Yücel Arzen’e tarafından yapılmış ve bu içleri dağlayan şarkıyı yanık sesiyle Derya Kuru seslendiriliyor. Derya Kuru’nun bu yorumda ki başarısı eğitimi ve işiyle paralel ( İstanbul Teknik Üniversitesi -Türk Müziği Devlet konservatuvarından mezun olup, müzik öğretmeni olarak görev yapıyor.)

Küçük Gelin

Küçük Gelin

Küçük Gelin Ey Aşk Sana Geldim

Düşlerimi töre çaldı ( Küçük Gelin )

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica