Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Kurt Seyit ve Şura Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi? 18.03.2014

Kurt Seyit ve Şura Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi? 18.03.2014

Kurt Seyit ve Şura Neden Yayınlanmadı? Kurt Seyit ve Şura Yayından kaldırıldı mı? 18 Mart 2014

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah‘ın baş rollerinde yer aldığı ve büyük bir prodüksiyonla Star Tv kanalında ikinci bölümüne ulaşan Kurt Seyit ve Şura dizisi normal şartlarda üçüncü bölümüyle 18 Mart 2014 Salı günü yayınlanacaktı. Ancak Kurt Seyit ve Şura dizisinin yeni bölümü bu tarihte ekranda olamayacak. Çünkü Şampiyonlar Ligi’nde 21.45’de başlayacak olan Galatasaray-Chelsea 2. tur rövaş maçı yayıncısı olan Star TV, Kurt Seyit ve Şura’ya bir hafta zorunlu ara vermiş olacak.
Bu bilgiyi bilmeyen Kurt Seyit ve Şura dizisi takipçileri bir anda Kurt Seyit ve Şura dizisi yayından mı kaldırıldı? Kurt Seyit ve Şura dizisi bitti mi ? Soruları sorabilirler. Zira ilk bölümünde beklenen etkiyi ve beğeniyi toplayamayan Kurt Seyit ve Şura dizisi ikinci bölümle kan kaybını toparlamaya çalışmıştı. Hal böyle olunca seyirci bir anda Kurt Seyit ve Şura dizisi tutmadı, rayting mağduru oldu diye düşünerek bu hisse kapılabilir.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Yeni bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Galatasaray-Chelsea maçı için Kurt Seyit ve Şura dizisi zorunlu ara vermek zorunda kaldı fakat 3. bölüm 25 Mart 2014 Salı günü Star Tv de ekranlar da yerini alacak.

Kurt Seyit ve Şura

Kurt Seyit ve Şura

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap