Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Kurtuluş Son Durak Filmi [Fragman] izle

Kurtuluş Son Durak Filmi [Fragman] izle

6 Ocak 2012’de vizyona girecek olan Kurtuluş Son Durak Filmi‘nin başrollerini usta tiyatro ve sinema oyuncusu Demet Akbağ, sitcom dizilerindeki (özellikle son dönemdeki Yahşi Cazibe Dizisi) başarılı performansı ile birçok hayranı olan Hakan Yılmaz, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı “Soner” karakteri ile akıllarda yer edinen Mete Horozoğlu ve yayın hayatına bir buçuk ay önce başlayan Keşanlı Ali dizisinde “Ali’nin yavuklusu Zeliha” rolünü canladıran Belçim Bilgin paylaşıyor. Kurtuluş Son Durak Filmi‘nin galası geçtiğimiz akşam Kanyon Cinebonus Sinemaları’nda yapıldı. Film hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş Son Durak Filmi Afiş

kurtuluş son durak filmi izle

kurtuluş son durak filmi

Kurtuluş Son Durak Filmi Fragman izle

http://www.youtube.com/watch?v=CAMofQq-dKs

Kurtuluş Son Durak Filmi Konusu

Sıradan bir mahallenin sıradan kadınları hiç bu kadar kışkırtıcı olmamıştı! Mahalleye yeni taşınan Psikolog Eylem’e (Belçin Bilgin), terkedilmesinin acısını unutturmak amacıyla bir bir kapısını çalan kadınlar için, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Elbette onlara dünyayı dar eden erkekler için de!

Hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ); mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın); çocuklarına ilişmediği sürece günlük koca dayağına alışmış Gülnur (Ayten Soykök) ve annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez); hayatı pembe görmeye çalışan kuaför Füsun (Asuman Dabak)… Tüm bu kadınlar önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları KURTULUŞ SON DURAK‘ta buluşturacaklar.

Kahramanlarımızın tek sarsılmaz ilkesi “Biz her türlü şiddete karşıyız!”

Provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedi…

Her türlü şiddete karşı bu kadınların eğlenceli macerası bugüne kadar söylenen herşeyi bu kez pembe bir fuların peşinde  anlatacak!

Kurtuluş Son Durak Filmi Oyuncuları

Yapım: 2011  –  Türkiye
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Oyuncular: Demet Akbağ,  Hakan Yılmaz,  Mete Horozoğlu,  Asuman Dabak,  Ahmet Mümtaz Taylan,  Gizem Güven,  Yavuz Bingöl,  Damla Sönmez,  Nihal Yalçın,  Tuncer Salman,  Dilara Kurtulmuş,  Ayten Soykök,  Belçim Bilgin
Senaryo: Yusuf Pirhasan

Etiketler: , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Kurtuluş Son Durak Filmi [Fragman] izle "

  1. ayşenur dedi ki:

    ay ya ben belçin bilgine bayılıyorum yılmaz erdoğan gibi nasıl almışsa bu belçin yılmaz erdoğanı boşa bence tatlım sana tavsiye baban gibi duruyo yanında be bune…..

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap