Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Kurucu olduğu bir derneğe para sağlamak için çanta ve pizza reklamlarında oynayan lider kimdir?

Kurucu olduğu bir derneğe para sağlamak için çanta ve pizza reklamlarında oynayan lider kimdir?

Kurucu olduğu bir derneğe para sağlamak için çanta ve pizza reklamlarında oynayan lider kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 26 Ekim 2013 pazartesi tarihli yeni bölümü ile ATV ekranlarında takipçisiyle buluştu. Usta isim Kenan Işık’ın sunumuyla dünyanın en çok kazandıran bilgi-kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in bu akşamki bölümünde yarışmacıya sorulan 125.000 TL’lik sorunun yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Cevap!

Kim Milyoner Olmak İster 14 Ekim 2013

Kim Milyoner Olmak İster 14 Ekim 2013

Soru:  Kurucu olduğu bir derneğe para sağlamak için çanta ve pizza reklamlarında oynayan lider kimdir? 

A) Margaret Thatcher

B)  Ronald Reagan

C) Silvio Berlusconi

D) Mihail Gorbaçov

Mikhaiel Gorbaçov

Mikhaiel Gorbaçov Çanta Reklamı

Cevap: D) Mihail Gorbaçov

New York Belediye Başkanı Rudolp Giuliani‘yi ziyaret eden Gorbaçov, neden pizza reklamına çıktığı sorusu üzerine ‘Kurallar bazen çiğnenir. Ben de bu reklam filmi için kuralları bozdum. Pizza öylesine popüler bir yiyecek ki bunun bir günah olmadığını düşündüm. Ancak bir daha asla bir reklam filminde oynanam’ cevabını verdi. Gorbaçov, pizzaya olan düşkünlüğünden değil kendi adını taşıyan vakfa para toplamak amacıyla reklam filminde oynamayı kabul ettiğini söyledi.

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica