Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//Kurumlara Finansal Danışmanlık

Kurumlara Finansal Danışmanlık

Finans profesyonellerinden oluşan uluslararası hizmet ağı ile işletmelerin finans birimlerini değerlendirmelerine ya da dönüştürmelerine destek olan EY, kurumsal stratejik hedefler ile bütünsel olarak kurumun performansının sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. İşletmelerin değer yaratmalarına destek amacı ile finans birimi, müşteri odaklı hizmetler gibi alanlarda performansın iyileştirilmesini sağlamak için çeşitli hizmetler sunar. Uzman ekipler ile finansal danışmanlık sağlayan EY, firmaların müşterileri ile olan mali ilişkilerini düzenler, sorunları küçültür ya da ortadan kaldırır.

ey

Bir kurumun tüm mali işlerine en hızlı çözümleri getiren finansal danışmanlar profesyonel bilgi ve birikimlerini aktarmak ile görevlidir. Sektör odaklı hizmet sunan EY, ulusal ve uluslararası deneyimli kadrosu ile kaliteli yaklaşımını kanıtlar nitelikte işler yapmaktadır. EY kurumsal finansman hizmetleri vererek kurumların sermaye yönetimini sürdürmektedir. Dünyada birçok şey değiştiği gibi sermaye ve kurumsal finansman yönetiminde de her geçen gün hızlı bir değişim görülmektedir. Kurumların sermaye planlamalarının daha rahat yapılması için işletmelere destek sunmaktadır. Kurumun çıkarları düşünülerek yapılan hamleler ile müşteri ilişkileri daha doğru bir şekilde gelişmektedir. Birçok alanda danışmanlık hizmeti veren EY, stratejik hedefleri ve uzman kadrosu ile kurumun amaçlarını sorgulayıp karmaşıklığı azaltıyor. Bunu bütünlük ve uyum çerçevesinde çözümler üretmektedir. Bankacılık ve sermaye piyasaları, sigorta, varlık yönetimi gibi sektörlerde risk yönetimi ve mevzuat danışmanlığı hizmetleri sunan EY, müşterilerin risk yönetimi konusundaki sorunlarına hızlı çözümler getirerek kurumların gelişmesini sağlıyor. Kurumsal bir işletmenin idari, mali gibi akla gelebilecek tüm birimlerindeki sorunlarına hızlı çözümler getiren EY, firmaların müşterileri ile ilişkilerini güçlendirerek kurumu sektöründe öncü konumuna getirir. Ayrıca firmanın rakipleri karşısında sürekliliğini sağlar.

EY, danışmanlık kategorisi altında Finansal Danışmanlık Hizmetleri ile web sitesinde detaylı bir şekilde bilgi sunmaktadır. Müşterilerin kendilerine başvurmadan önce incelemeleri için ayrıntılı sayfa hazırlamış olan EY, konusunda uzman kadrosu ile hızlı ve faydalı çözümler üreterek, maddi ve manevi yarar sağlamaktadır. Kurumların sermayelerinin kolay bir şekilde yönlendirilmesi için sektöre özel çözümler getirerek iş yüklerini hafifletir. Böylece firma temel işlerine gereken zamanı ayırabilir.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap