Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Kuzey Güney 62.Bölüm [Fragman] İzle 20.02.2013

Kuzey Güney 62.Bölüm [Fragman] İzle 20.02.2013

Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi Kuzey Güney tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümde Barış, Kuzey‘in Ferhat’ı tuzak kurarak öldürdüğünü iddia ederek savcılığa şikayet etmesiyle Kuzey önce gözaltına, oradanda mahkemeye çıkartılarak cezaevine yollandı. Bu gelişmenin üzerine Cemre Barış’la birlikte yaşadığı evdeki eşyalarını toplayarak annesi Gülten’le evden ayrıldı. Bu arada Burak Çatalcalı’yı takip eden esrarengiz adam Burak’ın oyunu ile yakalanır ve polisteki sorgusunda Ferhat’ı kendisinin öldürdüğünü itiraf eder. Komiser Şeref bu haberi o sırada Banu’yu yeni ortakları Melda ile aldatmakla meşgul olan Güney‘e telefonla bildirir. Doğal olarak Güney bu habere çok şaşırır. Son bölüm Kuzey’in hapishanedeki sahnesiyle sona ermişti. Hikayenin devamı 20 Şubat çarşamba akşamı yayınlanacak 62.Bölüm’de işlenecek. Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı‘nı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

20130218-120633.jpg

Kuzey Güney 62.Bölüm Özeti

Ferhatı öldürdüğünü itiraf eden birinin ortaya çıkması, dava dosyasının seyrini değiştirse de, şüpheleri ortadan kaldırmaz. Burak Çatalcalı ve Komiser Şeref hala gerçek katilin peşindedir. Katil zanlısının ifadesi Şeref’e geçmiş bir hikayeyi hatırlatır…
Öte yandan Güney bu sürpriz itirafla kısa süreliğine rahatlar. Banu’yu ikna etmek artık daha kolaydır. Ancak Melda’yla yaşadığı yasak ilişki dikkatleri çektikçe, Güney yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.
Kuzey yıllar önce yaşadığı kabusun içine yeniden düşmüştür, aynı hataları tekrarlamamak için çabalar . Hapiste geçen her dakika için Barışa şimdi daha çok hırslıdır…
Görüş günü, Sami ve Handan uzun zamandan sonra ilk kez oğullarının karşısında karşılaşırlar. Handan Saminin nikah tarihini de Kuzeye söylenirken öğrenir..
O gün, Saminin eliyle Kuzeye üç mektup teslim edilir… Kuzey mektuplardan birini hiç okumadan yırtar, diğerini okur bırakır, üçüncüsünü defalarca okur, kalbinin üstünde saklar.
Kuzeyi parmaklıklar arkasına yollayan Barış, köşke gelen isimsiz postayla , kendi özgürlüğünün tehdit altında olduğunu anlar. Ancak Barışa asıl şoku Kuzey yaşatacaktır.

Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap