Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Kuzey Güney 72.Bölüm 3.Fragmanı 01.05.2013

Kuzey Güney 72.Bölüm 3.Fragmanı 01.05.2013

Birbirlerine düşman iki kardeşin yaşadıklarını konu alan Kuzey Güney dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kuzey Güney’in 1 Mayıs 2013 çarşamba akşamı yayınlanacak olan 72.bölümünün 3.fragmanı da yayınlandı. Kuzey Güney 72.Bölüm 3.Fragmanı‘nı yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

Kuzey Güney 72.Bölüm 3.Fragmanı

Güney’e öfkesi, Kuzey’in bugüne kadar Cemre’ye doğru bir adım atmasına engel olan bütün zincirlerini kopartır. Artık geriye dönüş yoktur. Kuzey’in gecenin bir yarısında ettiği evlenme teklifine, Cemre’nin cevabı çok net olur.
Kuzey’le Cemre’nin aldıkları ortak karar, hayatlarında da bir takım değişimler yaratır. Kuzey makara için başladığı işleri bitirmek üzere harekete geçer. Cemre de iş bakınmaya başlar. Zeynep’in sürpriz teklifiyle yeni bir ortaklık kurulur.
İki oğlu arasındaki çekişmenin büyük bir düşmanlığa dönüştüğüne gözleriyle şahit olan Handan hanım, Sami’den yardım ister. Ancak Güney’in intikam hırsı, önüne çıkan herkesi yıkar geçer. Sinanerler’le bağı koptuktan sonra kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Güney, yaşadıklarının faturasını etrafındaki herkese tek tek kesmeye kararlıdır. Bir silah alır.
Demet’le Şeref’in nişan töreni, organizasyon işine girişen Zeynep’le Cemre için de önemli bir sınav olur. Nişan gecesi Ali Kuzeyin hep aklındadır, hüzünle mutluluğu aynı anda yaşar.. Hüznünü paylaşacağı tek kişi Cemredir.. Kuzey ve Cemre hüzünle özlemle birbirlerine yaklaşırlar.. Nişana geç gelen güney için gördüğü sahne, yıllar öncesinin rövanşı gibidir. Ama Kuzey gibi teslim olup, sessizce arkasını dönüp gitmez…

Kuzey Güney 72.Bölüm 3.Fragmanı

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap