Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı 15.05.2013

Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı 15.05.2013

Kanal D’nin fenomen dizisi Kuzey Güney heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Komiser Şeref’in Demetle nişanıyla başlayan bölüm, Güney‘in nişana gelmesiyle gerilen ortamla devam etti. Herhangi bir olay yaşanmaması şaşırtıcıydı. Nişan sonrası Komiser Şeref’in evine kalmaya giden Kuzey‘le Şeref sabaha kadar içip sohbet ettiler. Güney ise gecenin devamında sinsi planlarını yapmaya devam etti. Yakın zamanda ortalığı karıştıracak olaylar yaratacak gibi görünüyor. Kuzey Güney’in 74.Bölümü 15.05.2013 çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak. Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı‘nı yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı

Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı

Kuzey Güney 74.bölüm fragmanı,Kuzey Güney 74.bölüm fragmanı izle henüz daha gelmedi. Kuzey Güney 74.bölüm fragmanı heyecanı başladı.

Kanal D’nin şüphesiz belki de en sevilen dizisi; Kuzey Güney…

Dizinin bu haftaki fragmanı da yayımlandı. Fragmandan yola çıkacak olursak izleyiciyi bu haftada oldukça hareketli dakikar bekliyor gibi.

Güney başına gelenlerin hepsini Kuzey’e bağlar ve ondan intikam almakta kararlıdır. Ve Cemre ile Kuzey’i öpüşürken görmeside tüm bunların üstüne tuz biber olur adeta. Güney’in elini attığı yerde silah vardır. Peki bu silah neden ve kimin için çekilecek? Fragmandan anladığımız kadarıyla ifade etmek gerekirse Güney ve Kuzey arasında çok ciddi problemlerin cereyan ettiğini söyleyebiliriz.

Herşeyini kaybetmiş olan Güney’in artık bir korkusu kalmamıştır. İyi biliyoruz ki bu kadar yenilgiye uğramış birinin herşeyi göze alacağı çok açık. Peki Kuzey neleri kaybedebilir? Hep birlikte izleyip göreceğiz…

Kuzey Güney 74.Bölüm Fragmanı

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap