Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Kuzey Güney 76.Bölüm Fragmanı 29.05.2013

Kuzey Güney 76.Bölüm Fragmanı 29.05.2013

Kuzey Güney 76.Bölüm Fragmanı ne zaman çıkacak?, Kuzey Güney 76.Bölüm 29.05.203, Kuzey Güney 76.Bölümde Neler Olacak?

Kanal D’nin fenomen dizisi Kuzey Güney‘de finale yaklaşıldıkça heyecan düzeyi git gide artıyor. Kuzey Güney‘in bu hafta ekrana gelen son bölümünde yazının devamındaki gelişmeler yaşandı. Şimdi gözler Kuzey Güney’in 76.Bölüm fragmanına çevrildi. 2-3 güne kadar yayınlanmasını beklediğimiz 76.Bölüm Fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Kuzey’in sürpriz evlilik teklifinden sonra, gelen telefonla yüzük takma töreni de unutulmaz olacaktır.
Barışın olay yerinden kaçması, Güney’in vurulmasıyla ilgili anlattığı hikayeyi daha inandırıcı hale getirir.. Üstelik bu sefer, Simay gibi çok sağlam! bir tanığı da vardır. Kuzey bu olayla Simay’ın Güney’le yaşadığını öğrenir.

20130523-004737.jpg

O gece Güney karşısında parmağında Cemrenin yüzüğünü taşıyan Kuzey’i bulduğunda, kıskançlıktan gözü döner ve bu durumu kardeşine karşı kullanmayı fırsat bilir, Kuzey’e Barış’ı hedef gösterecektir, ama Barışın hamlesiyle Güneyin planı bozulur.

Komiser Şeref’in Güney’le ilgili şüpheleri halen sürmektedir. Güney bir tek Şeref’i ikna edemediğinin farkındadır.

Kendini şüphelerden uzaklaştıracak bir yol düşünürken babasından Deniz’in Kuzey’e yolladığı şifreli mektubu öğrenir. Kuzey’den ve Komiser Şeref’ten bir adım öndedir, çünkü kasanın yerini sadece Güney bilmektedir.

Kuzey Güney 76.Bölüm Fragmanı

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap