Buradasınız : Ana Sayfa //Konserler//Lana Del Rey İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 07.07.2013

Lana Del Rey İstanbul Konseri Bilet Fiyatları 07.07.2013

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, 7 Temmuz 2013 pazar akşamı Unilife Turkey organizatörlüğünde İstanbul‘da konser verecek. Asıl ismi Elizabeth Woolridge Grant olan Lana Del Rey, son olarak 2012 yılında Born to Die isimli albümünü piyasaya çıkarmıştı. Lana Del Rey‘in İstanbul Konseri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ve Lana Del Rey İstanbul Konseri bilet fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Lana Del Rey İstanbul Konseri

Lana Del Rey İstanbul Konseri

Lana Del Rey İstanbul Konseri

Unilife Organizasyon & Uru Group Sunar 

‘Karanlık aşk hikayelerinin’ kadını Lana Del Rey, KüçükÇiftlik Park’a geliyor! 7 Temmuz’da, “Blue Jeans”inizi giyip “Summer Time Sadness”i yaşamaya hazır olun.

2012’nin en çok satan ve en çok ödül alan albümlerinden birine sahip olan ve kendini film yazarı olmak isterken dünyanın en ünlü söz yazarları arasında bulan internet fenomeni Lana Del Rey, 7 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak. Kendi deyimiyle “karanlık aşk hikayeleri” anlattığı şarkı sözleri kadar sesiyle de dinleyenleri kendine hayran bırakıyor. 2012’nin en çok satan ve en çok ödül alan Lana Del Ray’in “Born to Die” albümü bağımlılık yaratıyor. 1950’lere ve 60’lara olan hayranlığını müziğine yansıtan Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, Unilife ve Uru Group’un organizasyonuyla 7 Temmuz Pazar akşamı KüçükÇiftlik Park’ta! Şimdiden yerinizi ayırtın!

Lana Del Rey İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

İndirimli dönem bilet fiyatıdır

Deluxe Lounge – 550.00 TL
Sahne Önü – 325.00 TL
Normal – 135.00 TL

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, 7 Temmuz 2013′te İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta konser verecek. Unilife Organizasyon yetkilerinin resmi twitter hesaplarından yaptığı açıklama ile sosyal medya konser haberi ile çalkalanmaya başladı.

Lana Del Rey

Lana Del Rey

Lana Del Rey biletler, Lana Del Rey bilet, Lana Del Rey Unilife Turkey, 07.07.2013 Lana Del Rey, Lana Del Rey konser, Lana Del Rey gerçek adı, Lana Del Rey doğum tarihi, Lana Del Rey kimdir?

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap