Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Lone Survivor

Lone Survivor

Lone Survivor Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Amerikalıların dünyaya barış götürme ya da teröristler ile mücadele ettiği temalı filmlerden biri daha çok yakında vizyona girecek Afganistan’da  2005  yıllında yaşanmış gerçek olaylardan esinlenerek çekilmiş bu filmin adı Lone Survivor.

Lone Survivor Filminin Konusu:

Yer Afganistan hedef   Taliban’ın lideri Admad Shad, oprerasyonun adı Kırmızı Kanatlar (Red Wings) ve bu işi yapması için  görevlendirilmiş dört kişilik bir SEAL ekibi. Görev için tüm hazırlıklar yapılmış operasyon bölgesine yakın bir alanda olan ekibin yaşadıkları ve hayatta kalmasını konu edinen Lone Survivor aksiyon ve savaş sahneleri ile oldukça akıcı.

 28 Şubat 2014’te vizyona girecek filmde Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Forster ve Eric Bana paylaşıyor.

Film çekimi, senaryo ve anlatım konusunda çok iyi olan Amerikan sinemasının gerçek olaylara dayanan gerçekçilik hissi rüzgarınıda arkasına almasıyla seyirci tarafından beğenileceğine kesin bakılan  Lone Survivor için sizin yorumlarınızı da bekliyoruz.

Lone Survivor

Lone Survivor

Based on the failed June 28, 2005 mission "Operation Red Wings". Four members of SEAL Team 10 were tasked with the mission to capture or kill notorious Taliban leader Ahmad Shahd. Marcus Luttrell was the only member of his team to survive.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap