Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Madagaskar 3 Filmi [Fragman] İzle

Madagaskar 3 Filmi [Fragman] İzle

Madagaskar 3: Avrupa’nın En Çok Arananları Dublajlı Fragman

Okulların tatil olduğu bugün gösterime giren Madagaskar 3 Filmi, çocuklar için adeta karne hediyesi oldu. Animasyon ve üç boyutlu olan MADAGASKAR 3: AVRUPA’NIN EN ÇOK ARANANLARI filminin ilk iki filmle çocuk seyirci kitlesini kalbinden vurmuş bunun yanı sıra ebevyenleri de sinemaya çekmeyi başarmıştı. Serinin üçüncü filmi Madagaskar 3 iki yıl sonra yeni maceralarla sinemalara geri dönüyor. Çocuklarına karne hediyesi düşünenlerin de gözdesi olacak gibi görünen Madagascar3 filmi için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz.

Madagaskar 3 Filminin Konusu

Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melma ve su aygırı Gloria gene ortalığı birbirine katacaklar. Polise yakalanmadan evleri New York’a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulurlar. Alex’in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir!

Noah Baumbach’ın senaryosunu kaleme aldığı yapım, serinin ilk iki filminin de yazarlığını yönetmenliğini üstlenen Eric Darnell’in rejisiyle kotarılmış. Film Amerika’da 8 Haziran’da vizyona girdikten bir hafta sonra, 15 Haziran 2012′de 3D olarak ülkemizde de gösterime girecek.

Madagaskar3

Madagaskar 3

Madagaskar 3 Filmi Fragmanı

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap