Buradasınız : Ana Sayfa //Kültür Sanat//Magosa otelleri hakkında herşey

Magosa otelleri hakkında herşey

Magosa Otelleri, bir liman kenti olan Magosa’nın turizm açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Her sene binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan şehir, hem gezilip görülecek tarihi yapıları ile hem de kaliteli ve konforlu konaklama hizmetleri sunan Magosa otelleri ile ün kazanmıştır.  Şehrin en ünlü otellerinden bu yazımızda bahsedecek olursak bu tesisler; Nuhun Gemisi Deluxe Hotel     ve Kaya Artemis’tir. Diğer tesislere oranla içerik ve lüks açısından bir adım önde olan bu Magosa otelleri, hem çiftlere hem de çocuklu ailelere hitap edebilmektedir. Özellikle de yeni evli çiftlerin tercih ettiği tesisler arasında bulunan bu oteller, çiftler için özel sürprizleri ve konaklama seçenekleri ile sıklıkla tercih edilmektedir.

kaya artemis

Nuhun Gemisi Deluxe Hotel hakkında ilk olarak bilgi vermek gerekirse, tesis Magosa şehir merkezine yaklaşık 40 km mesafede yer olan İskele’de konumlandırılmıştır. Dünya standartlarında olan bu muhteşem tesis konuklarına 616 oda ile hizmet vermektedir. Denize sıfır bir konumda olan Nuhun Gemisi Deluxe Hotel, kendine ait olan 1300 metelik kumsalı ile de misafirlerine harika bir deniz manzarası sunmaktadır. Çocuk sahibi olan ailelerin de konforunu düşünen tesiste çocuklar için de özel alanlara yer verilmiş olup, ayrıca isteyen misafirler için de özel bakıcı hizmeti de yer almaktadır. Bunun dışında yine misafirler için özel SPA alanında özel olanakları bulunan tesiste, suna, hamam, masaj hizmetleri vb. çeşitli aktiviteler de bulunmaktadır.

Kaya Artemis ise; aslında konsept olarak Nuhun Gemisi Deluxe Hotel ile çok fazla farkı olmamakla birlikte, sadece konum olarak şehir merkezine biraz daha yakın yer almaktadır. Bu nedenle de turistler tarafından bir tık daha fazla tercih edilmekte ve buna bağlı olarak da genellikle erken rezervasyon döneminde neredeyse tüm odaları rezerve edilmektedir. Tatil dükkanı ailesi olarak bizim sizlere Kaya Artemis açısından tavsiyemiz mutlaka erken rezervasyon döneminde olduğumuz şu günlerde rezervasyonlarınızı yaptırmanız. Aksi halde dilediğiniz Kıbrıs otelinde yer bulmanız gitgide zor olabilmektedir.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap