Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Maral Büyüksaraç Kimdir? Maral Büyüksaraç Fotoğrafları

Maral Büyüksaraç Kimdir? Maral Büyüksaraç Fotoğrafları

Maral Büyüksaraç Kimdir?

Maral Büyüksaraç ismini son dönemde sıkça duymaya başlayacaksınız. Çünkü hakkında yurt içinde olduğu kadar yurtdışın da da çok fazla ses getirecek bir filmde baş rol oyuncusu  olarak beyaz perde de yer alacak. Gecenin Tenhasında adlı filmda rol alacak olan Maral Büyüksaraç   filmin + 18 olarak gösterime girecek olmasıyla bile ilgiyi çekmişken, filmin konusunun da İstanbul’da ölü bulunan  Amerikalı Sarai Sierra cinayetini konu alması bu ilgiyi perçinledi. Gecenin Tenhasında filmi 25 Haziran 2014 gösterime girecek . şimdiden hakkında çok konuşulan Gecenin Tenhasında filminde Maral Büyüksaraç’ın  yer aldığı bir sevişme sahnesi sebebiyle + 18 olarak gösterime gireceği belirtildi. Şimdi herkes Gecenin Tenhasında filminde Maral Büyüksaraç’ın  yer aldığı bir sevişme sahnesini merakla bekliyor diyebiliriz. 

Maral Büyüksaraç ismi bir süre sonra çekimlerine başlanacak olan ve Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan bir karadeniz komedi dizisi ile birlikte gündeme geldi. Milliyet’in haberine göre Maral Büyüksaraç, adı geçen dizide yapımcı şirketin Özgü Namal ile anlaşamaması üzerine anlaşılan isim oldu. Maral Büyüksaraç biyogrofisini ve oyuncunun fotoğraflarını yazının devamında bulabilirsiniz.

 

Maral Büyüksaraç, Maral Büyüksaraç Kimdir?, Maral Büyüksaraç Biyografisi, Maral Büyüksaraç Fotoğrafları

Maral Büyüksaraç Biyografisi

KAMERALARIN ÖNÜNDE BÜYÜDÜ 28 Aralık 1996 doğma büyüme Cihangirli olan Maral Büyüksaraç,Muğla/Datça’lı olan esmer oyuncu 1,78 boyunda.Koç burcu olduğunu belli eden karagözleriyle sükse yaratan Maral’ın oyunculuk serüveni yeşilçamı aratmayacak türden. 1996 yılında eski Muğla kaymakamı ve avukat olan Maral’ın büyük babası Mazhar Büyüksaraç dönemin dizilerine sponsorluk yapıyordu.O dönem ,dönemin fenomeni bir ekran klasiği olan Bizimkiler dizisi için çocuk oyuncu aranıyordu.Torun Maral’ı sık sık sete getiren Mazhar bey’i ikna eden ekip Dila rolü için minik Maral’ı kamera karşına alıyor.O yıl Mahallenin Muhtarları diziside güzel oyuncunun 1996 yılında yer aldığı bir diğer yapıt.Yıl 2001.Esmer oyuncunun yüzünü çok beğenen Yıldız-Müşfik Kenter Maral’ı tiyatro oyuncuları arasına alıyor.Haldun Dormen,Müjdat Gezen,Nejat Uygur,Ali Poyrazoğlu gibi üstadlarıyla aynı sahneye çıkan Maral’ın güzelliği o dönem önce kulislerde ayyuka çıktı.Sene 2010.Eski piyes yazarı,iş adamı ve karikatürist Mete Büyüksaraç ile birlikte davetlerde boy gösteren Maral bu sefer güzelliğiyle konuşulmaya devam ediyor.O dönem genç ikoncanlar arasında olan Maral,sosyetik güzel olarak hayatını idame ettirmek istemiyor.ABD’de rol aldığı ‘Esrarengiz Güzel’ müzikali sonrası dış basında Penolope Cruz’a benzetildiği için aylarca dış basında konuşuluyor.Yıl 2011.Keşfedilişi yeşilçam filmlerini aratmıyor.Üstelik Şerif Gören tarafından.Şerif Gören ve Yusuf Kurçenli’nin Kenterler sahnesinde oyun esnasında izlediği 16 yaşındaki Maral,esmer yakıcı güzelliğiyle usta yönetmenin ilgisini çekiyor.Yıldız Kenter aracılığıyla Maral’a teklif götüren Şerif Gören,esmer oyuncu Maral’ı keşfediyor ve Türkiye’ye teslim ediyor.2011 yapımı olan,Şerif Gören’in yazıp yönettiği Ay Büyürken Uyuyamam filmindeki Güllü rolündeki cesur sahnesi gazetecilerin dikkatini çekiyor.Sinema eleştirmenlerinin bu film sonrası yazıp çizdiği Maral Büyüksaraç, magazin gündeminin tam ortasına düşüyor. Antimagazinci oyuncu güzelliğiyle gündemden düşmek bilmiyordu.Asi,anti,salaş davranışları,cool duruşu ve duru güzelliğiyle gazetelerin 2.ci sayfasından inmek bilmiyordu.Organizatör ve ajans sahiplerinin peşinden koştuğu asi oyuncu,gerek sevgilisi Fırat Tanış’la marjinal yaşamı,Halil Sezai ile çıplak ev sohbeti ve gazetecilere küfredip daha sonra dava etmesi ile bir türlü sevemediği gazetecilerinde ilgi odağı halindeydi.Maral her demecinde ‘Beni rahat bırakın,ben popüler değilim’,desede herkesin tanıdığı genç bir figür artık.Esmer oyuncunun gözlerinin ebatı Türkan Şoray’la aynı. Esmer ve vahşi bir güzelliği var.Uzun bacakları,koç burcu olduğunu belli eden iri kara gözleri,dağınık asi saçları ve cool duruşuyla farklı bir aurası var.17 yaşındaki oyuncu Beyoğlu Lisesi mezunu.Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları 2.ci sınıf öğrencisi. Newyork’ta 2 yıl oyunculuk dersi almış.Sörf ve paraşüt tutkunu olan antimagazinci oyuncu yakında başlayacak olan Lazutlar dizisinde Sultan rolünde asi bir köy kızını canlandıracak.
Oynadığı Filimler :
1995 Yılında Bizimkiler Dizisi : Dila Rolü
2011 Yılı Ay Büyürken Uyuyamam : Güllü Rolü

Maral Büyüksaraç Fotoğrafları

Maral Büyüksaraç’tan gelen mail üzerine şimdilik resimlerini kaldırdık. ” yeni fotoğraf çalışmalarım oldu yeni diziyle birlikte size göndereceğim yeni fotoğrafları paylaşabilir misiniz ..”

 

Etiketler: , , , , , , , ,

4 Yorum yapılmış " Maral Büyüksaraç Kimdir? Maral Büyüksaraç Fotoğrafları "

 1. hazal kaya fan dedi ki:

  Popülerliği tamamen olağan dışı olan hatta roportajlarında hıc bır haberını okumaduığını soyleyen guzel oyuncu hazal kayaylada aynı fılmde oynamıstır.

 2. İklim atalay dedi ki:

  güzel kız

 3. Mert Ulusoy dedi ki:

  Gerçekten başarılı,yolda görmüştüm yanına gidip konuşmuştum hiçte soğuk değil ailemizinn saf kızı edasıyla 3 yaşındaki kız kardeşimi sevip fto çektirmişti

 4. erolcan dedi ki:

  süğper bı oyuncuuu

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica
Paylaş