Buradasınız : Ana Sayfa //Reklam Videoları//Medcezir Eylül’ün Elidor Reklamı

Medcezir Eylül’ün Elidor Reklamı

Medcezir Eylül’ün ve Elidor Reklamında Oynayan Kız ( HAZAR ERGÜÇLÜ) Kimdir?

Medcezir dizisini yakından takip edenlerin mutlaka bildiği Mira’nın yakın arkadaşı  sevgi arsızı EYLÜL BULUTER rolüyle özdeşleşen HAZAR ERGÜÇLÜ, açıkçası Elidor reklamıyla benim dikkatimi çekti. Gerçi Elidor reklamındaki Eylül’ün Elidor reklamı ifadesi daha çok ilgimi çekince biraz araştırma yapma gereği duydum.

Sonunda Elidor‘un seçtiği isim sosyetik, bakımlı ve alımlı rolüyle beğenilen Medcezir dizisinde Eylül karakterini oynayan  HAZAR ERGÜÇLÜ den başkası değilmiş. İşte yine bir reklamcılık başarısı diyebileceğim Elidor reklamı başarıya ulaşmış diyebilirim. Mamafih reklamı izleyenleri üzerinde istenilen etkiyi yaratabilmenin önemini bir kez daha gösteren Elidor reklamı seçtiği isimle hedef kitlesine ulaşmış. reklamı yapılan Elidor ürünü ilk etapta çok genç kızlara, ya da saç bakımı için çok vakti olmayanlar ile çalışan bayanlara hitap ediyor. neyse lafı çok fazla uzatmadan Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile öne çıkan  HAZAR ERGÜÇLÜ hakkında derlemeye çalıştığımız bilgileri paylaşalım.

Medcezir Eylül ( Hazar Ergüçlü) Kimdir?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin Lefkoşa şehrinde 1 Ocak 1992 tarihinde doğan Hazar Ergüçlü  22 yaşında ve Kıbrıs Türküdür. Kıbrıs’ta amatörce uğraştığı tiyatro sahnesinde bulduğu bir kaç fırsatla dizi ve sinemada yüzünü göstermiş. Kuzey ve Güney dizisi ile açılan dizi kapısından Medcezir de bulmuş olduğu fırsatla devam etmektedir.

HAZAR ERGÜÇLÜ

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica
Paylaş