Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Megan Fox Beyaz Show’a Katılacak

Megan Fox Beyaz Show’a Katılacak

Doritos cips firmasının reklamında oynamak için Fransa’dan İstanbul’a gelen Megan Fox, cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show‘a da konuk olacak. Ünlü oyuncu bugün akşam saatlerinde Air France’ın tarifeli yolcu uçağı ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na geldi. Havalimanında görüntü almak için bekleyen çok sayıda basın mensubu olduğunu öğrenilince, Megan Fox uçaktan uzan süre inmedi ve inerken yüzünü kapatarak indi.

Dikkat çeken diğer bir durum ise Megan Fox‘un kafilesinde kendise oldukça benzeyen bir dublörün de bulunmasıydı.

Megan Fox Beyaz Show

Megan Fox Beyaz Show'un Konuğu Olacak

Megan Fox Doritos Reklamında Huysuz Virjin olarak bilinen Sefa Dursunoğlu ile birlikte oynayacak.

Seksi oyuncu Megan Fox ‘un reklam çekimindeki rol arkadaşı ise Huysuz Virjin karakteriyle Seyfi Dursunoğlu olacak. Dursunoğlu, çekimler öncesi “Reklamı çekeceğiz. Megan Fox’un akademiye öğrenci olarak mı, yoksa öğretmen olarak mı geldiğini bilmiyorum. Neticede bu bir iştir. Karşımda Safiye Ayla da olsaydı seve seve oynardım” demişti.

Megan Fox Reklam Çekimin Ardından Canlı Yayınlanan Beyaz Show’a katılacak

Megan Fox Doritos Fritos’un reklam çekimleri haricinde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show programına da katılacak. Beyaz Show’a Megan Fox haricinde Murat Boz, Wilma Elles ve Kerem Can da konuk olacak.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap