Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Megan Fox Saba Tümer’e Konuk Oldu!

Megan Fox Saba Tümer’e Konuk Oldu!

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Megan Fox geçtiğimiz gün doritos firmasının reklam çekimleri için İstanbul’a gelmişti. Gelişinden bu yana magazinin basınının yakın takibinde olan Megan Fox, reklam çekimleri dışında kendisine bir program da yaptı. Bu programın içinde Saba Tümer‘e ve Beyaz Show’a konuk olmak da var. Saba Tümer, ünlü oyuncu Fox ile oldukça uzun süreli ve bir röportaj niteliğinde bir görüşme yaptı.

Megan Fox ShowTV Turkey interview

http://www.youtube.com/watch?v=z_p-jnnvGQ8

Megan Fox ShowTV Turkey

http://www.youtube.com/watch?v=kCwYXaHx1AY
megan fox saba tümer'e konuk oldu

megan fox saba tümer'e konuk oldu

Megan Fox’u konuk eden Saba Tümer, ünlü oyuncuya yaşam tarzından, oyunculuğa kadar birçok soru yöneltti. Görüşmede en dikkat çekici noktalardan birisi, Megan Fox‘un İstanbul’u daha önce bir kasaba sandığını söylemesi oldu. İstanbul’a geldikten sonra, büyük bir şehir olduğunu görünce şaşırdığını itiraf eden güzel oyuncu, Saba Tümer‘in “Bu sefer iş için geldiniz, daha sonra turist olarak da gelmek ister misiniz?” sorusuna, “Kesinlikle evet, kocamla birlikte turistik amaçlı gelmek ve heryeri gezmek isterim” cevabını verdi.

Megan Fox’un Saba Tümer’e konuk olduğu programın videosunu kısa bir süre sonra bu yazımızda bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap