Buradasınız : Ana Sayfa //Son Dakika Haberleri//Mehmet Ali Birand Öldü mü? 17.01.2013

Mehmet Ali Birand Öldü mü? 17.01.2013

71 yaşında ki Mehmet Ali Birand 18:29 da kalbine yenik düştü.17.01.2013
Yoğun bakımda ki ünlü anchorman ölüm haberi geldi.  TRT -1 canlı yayında haberlerde son dakika olarak verdi. Mehmet Ali Birand öldü.

Mehmet Ali Birand Öldü Söylentisi

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, dünkü rahatsızlığının ardından Amerikan Hastanesi’nin yoğun bakım servisine yatırılmıştı. Hastanede daha önce safra kesesine takılan stent değişen Mehmet Ali Birand hakkında bugün, öldü şeklinde söylentiler ortaya atıldı ve bu söylenti sosyal medyada hızla yayıldı. Bu söylentilerden sonra hastane yönetiminden ve Mehmet Ali Birand’ın oğlundan açıklama geldi.

Mehmet Ali Birand Öldü mü?

Mehmet Ali Birand Öldü mü?

Ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand, safra kesesi rahatsızlığıyla yattığı hastanede beyin ölümünün gerçekleştiği iddia edildi.

OĞLU TWITTER’DA YAZDI

Mehmet Ali Birand‘ın oğlu yayılan kötü haber üzerine Twitter adresinden yaptığı açıklamada ”Ben Umur Birand, babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz. Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkürler.” yazdı. Kanal D Haber Müdürü Salih Selçuk da Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand‘ın sağlık durumuna ilişkin, “Birand, yaşıyor, yoğun bakımda” dedi.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden yapılan açıklama, “Mehmet Ali Birand hastanemizde yatmakta olup, yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir” denildi.

MEHMET ALİ BİRAND KİMDİR? 1941 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Birand, Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. Gazetecilik hayatına 1964 yılında Milliyet Gazetesi’nde başladı. 32. Gün adlı programla büyük başarı yakaladı. Köşe yazarı, haber sunucusu ve programı yapımcısı Birand, en son Kanal D Haber Grup Başkanıdır.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap