Buradasınız : Ana Sayfa //Spor//Mehmet Topal Sakatlandı Son Sağlık Durumu

Mehmet Topal Sakatlandı Son Sağlık Durumu

İspanya’nın Valencia takımında forma giyen gurbetçi futbolcumu Mehmet Topal, bu akşam oynanan Racing Santender maçında rakibiyle çarpışarak üzücü bir sakatlık yaşadı. Pozisyondan hemen sonra sahaya giren sağlık görevlilerinin ilk müdehaleyi yaptığı Mehmet Topal‘ın bilincinin kapalı olduğu görüldü. Bu şekilde ambulansla hemen hastaneye kaldırılan lejyonerimizin sağlık durumu hakkında bilgi aldıkça sizlerle paylaşacağız.

SON DAKIKA – Topal’in tomografisi temiz cikti. Yarina kadar müsahede altinda kalacak.

mehmet topal sakatlandı bilinci kapalı

Mehmet Topal'ın Bilinci Kapalı

Mehmet Topal’ın Sakatlandığı An [Video]

http://www.youtube.com/watch?v=I9-LW8E-tQM

Mehmet Topal maç sırasında rakip futbolcu ile kafa kafaya çarpıştığı pozisyonda ağır bir şekilde sakatlandı.. Hastaneye kaldırılan Mehmet Topal’ın bilincinin kapalı olduğu bildirildi.

İspanya 1. Futbol Ligi takımlarından Valencia’da forma giyen Mehmet Topal, takımının Racing Santer ile karşılaştığı maçta rakibi ile girdiği ikili mücadele sırasında kafasına sert bir darbe aldı. Aldığı darbe ile yere yıkılan Mehmet’e sağlık görevlileri hemen ilk müdahaleyi yaptılar.

İlk müdahalede bilincinin kapalı olduğu görülen Mehmet Topal hemen ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " Mehmet Topal Sakatlandı Son Sağlık Durumu "

  1. 10urs dedi ki:

    gecmiş olsun

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap