Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//‘Merhaba Hayat’ Dizisi Neden Bitti?

‘Merhaba Hayat’ Dizisi Neden Bitti?

Fox tv ekranlarında başrollerini Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler’in oynadığı ‘Merhaba Hayat’ dizisi final bölümü tv yayınlanmadan kaldırıldı. Son zamanlarda reyting kurbanına yenik düşen dizilerden biri de Merhaba Hayat dizisi oldu. Veda, Hayat Devam Ediyor gibi izlenen dizilerden biri olan Merhaba Hayat dizisi de reyting seviyesinin düşük olması nedeniyle ekrandan kaldırıldı. Bu pazar beklenen dizinin finali yayınlanmayacak. Merhaba Hayat dizisinin bitimiyle ilgili dizi izleyicilerinin yorumları merakla bekleniyor.

merhaba hayat dizisi

merhaba hayat dizisi

Etiketler: , ,

5 Yorum yapılmış " ‘Merhaba Hayat’ Dizisi Neden Bitti? "

 1. nilüfer dedi ki:

  Yaa şu reyting denilen olay nasıl ve kimler tarafından ölçülüyor anlayamıyorum. Ne kadar kaliteli ve hayatın gerçeklerini anlatan kaliteli oyuncuların oynadığı dizi varsa kalkıyor. Saçma sapan diziler ise oynuyor. yıllardır süren dizilerin kendi kendini tekrarından bıktık artık. Yine aynı kanal da oynyan lale devri, yer gök aşk gibi. Onlara final yapınki bu yeni dizilere yol açılsın. Bu diziler habire kendini tekrar ediyor bence. ben başta izliyordum ama bıraktım. Lütfen Merhaba Hayat tekrar başlasın.

 2. Neşe dedi ki:

  Her ne kadarda canımı acıtsa bile Hayatın kendisiydi MERHABA HAYAT, kadrosuyla da mükemmeldi nasıl bir reyting ölçümü anlayamadım…

 3. fulya dedi ki:

  Kanallar Eski dizilere nasılsa seyrediliyor diye sürekli yeni bölüm eklerlerse böyle olur eski dizilere final yapıp yeni dizilere yol açmalılar senelerdir devam eden dizilerde artık bıktırdı.Tamam bazıları var gerçekten zevk alınıyor ama değerli sanatçıların oynadığı dizilere de değer vermek lazım….

 4. deniz dedi ki:

  merhaba hayat dizisi hayatın gerceklerini anlattıgı içinmi kl-aldırdınız biz merhaba hayatı cok seviyoruz ve yeniden yayınlanmasını istiyorum kendimde hasta oldugum için doktorlarla ilgili dizileri özellikle merhaba hayatı istiyoruz,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap