Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Hesapta Aşk Ezgi Kimdir? (Meriç Aral)

Hesapta Aşk Ezgi Kimdir? (Meriç Aral)

Hesapta Aşk Filminde Ezgi’yi  Kim Oynuyor? Meriç Aral Kim?

Medcezir’ dizisinin Hale’si olarak adını duyuran ve ardı ardına projelerde yer bulmayı başaran Meriç Aral, belki de kariyerini zirveye taşımada en önemli mihenk taşlarından biri olacak Hesapta Aşk filmiyle beyaz perdede seyirciyle buluştu. Meriç Aral, Heaspta Aşk filminde Ezgi adında genç bir kızın aşkının peşinde koşarken yaşadıklarını canlandıracak. Meriç Aral, gençlik komedisi tadında olan Hesapta Aşk filminde Ezgi rolünde yıldızını daha da parlatmış.

Meriç Aral Hesapta Aşk

Meriç Aral Hesapta Aşk

Bilgi Üniversitesi’nde hukuk ve yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat eğitimi alan Meriç Aral hakkında edinebildiğimiz bilgiler şu şekilde:

Meriç Aral doğum tarihi : 1990
Meriç Aral kaç yaşında : 26
Meriç Aral  Kilo & Boy : 1.60 cm & 49 kg
Meriç Aral Burcu : Kısa süre içerisinde eklenecek
Meriç Aral Meslek : Avukat / Dizi Oyuncusu
Meriç Aral doğum yeri : Kısa süre içerisinde eklenecek

Hesapta Aşk Konusu

Ezgi ( Meriç Aral)  ve arkadaşı Didem (Derya Şensoy), Ezgi’nin internetten edindiği erkek arkadaşı Mert’le buluşmak için İstanbul’a gitmeye karar verir ama Ezgi’nin kontrol delisi annesinin izin vermesi mümkün değildir. Bir plan yaparlar. Didemlerin Datça’daki yazlığına gitmek için izin isteyecek, bir günlüğüne Datça’ya gidip, orada bir hafta yetecek farklı fotoğraf çekecek ve İstanbul’da bu fotoğrafları paylaşarak, anneyi idare edeceklerdir. Anneden Datça’ya gitme izni koparılır, fakat tek bir şart vardır: Ezgi, ergen kardeşi Mustafa’yı da yanında götürmelidir. Bu, önlerindeki eğlenceli ve romantik yol macerasının ilk sürprizi olacaktır.

Nil Karaibrahimgil – Bizi Anlatsam | Hesapta Aşk Film Müziği

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap