Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Mesut Süre Kimdir? Mesut Süre Güldür Güldür Show

Mesut Süre Kimdir? Mesut Süre Güldür Güldür Show

Mesut Süre Güldür Güldür Show

mesut süre - rabarba-rock fmSabahları erken saatler de radyo dinliyor ve radyo kanalları arasında sörf yapıyorsanız ilginç bir şekilde takılı kalacağınız Rock Fm , Mesut Süre ve konukları Rabarba programıyla dikkatinizi çekiyor. İlk bakışta merak uyandıran bir iticiliğe sahip gibi gelen program ve sunucusuna ne kadar katlanırım gibi gelse de Mesut Süre’nin şahsına münazır uslübu, kendi dahil herşeyle dalga geçebilen aynı zamanda olduğu gibi dilin kemiği yok dedirtecek doğruluk ve dürüstlükte yaklaşımları, kral çıplağı direk söyleyen, nezaketen ve ayıp olmasın düşüncesini çok güzel ekarte ederek dank diye söyleyen  bir kişi olduğunu görünce , ister istemez bu sabah da nelerden bahsediyor acaba diye merak uyandıran sıcak ve samimi bir programın takipçisi oluveriyorsunuz. Bazen anlamlandıramadığınız bir biçimde konularıyla ilginizi toplayabilir bazen de tam tersi konular çıkmaza giriyor. Ama her an herşeyin olabileceği canlı yayın olduğu için kaçırmakta istemiyorsunuz. Canlı yayına bağlananlar ile de ilginç diyaloglar gelişiyor ve Mesut Süre katılanlara, figaro figaro figaro  dedirterek on üzerinden not larını espirili bir dille veriliyor.Şu sıralarda konuklarına Ali Babanın bir çifliği var şarkısı ile söyledikleri hayvan ismine göre sesini çıkarmasını istiyorlar. Canlı yayına bağlayan konuksa acaba su samuru olur yada hiç duymadığım bilmediğim bir hayvan mı olur derken neyle karşılaşacağını bilemeden o sesi çıkarmaya çalışıyor. Mesut Süre ve konuğunun moduna göre hayvan ismi pek tabi değişiyor. Bu programda ne olacağı hiç belli olmuyor. Şu sıralar gezenti adlı bir köşede yapılmaya başlandı. Bu köşede o gün seçilen ülkeye  gidenlerin canlı bağlantı katılımlarıyla sohbet ediliyor.

Mesut Süre’ye sabahları dönüşümlü olarak Özlem Abacı,Ömür Okumuş, Nuri ÇETİN, Firuze Özdemir,Ece Bozkaya konuk oluyorlar.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Mesut Süre Kimdir? Mesut Süre Güldür Güldür Show "

  1. aysenur dedi ki:

    her sabah büyük bir keyifle dinliyorum yaklaşık 2009 dan beri daha önce yedide trafikte oluyordum şimdi s ekiz otuzdan sonra yakalıyorum iyi başarılı yayınlar önceleri dinliyeciye korna çaldırarak çogunlugu tespit ediyordunuz şimdi o çogunluga sanırım eriştiniz başarılar

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap