Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Milat Hamza Ustaoğlu[Ufuk Bayraktar] Kimdir?

Milat Hamza Ustaoğlu[Ufuk Bayraktar] Kimdir?

Milat Dizisi Hamza Ustaoğlu Kim?

03 Nisan 2015 Cuma günü saat:20:00 de ilk bölümüyle ekrana gelecek Milat dizisinin ana karakteri dizideki adıyla Hamza Ustaoğlu olacak.

HAMZA USTAOĞLU(Ufuk Bayraktar) Milat Dizisinde ki Rolü ve Geçmişi
Saha ve silahlı operasyon uzmanı… Babası, geliştirdiği önemli projeler nedeniyle, karanlık odaklar tarafından şehit edildikten sonra yetimhaneye yerleştirilmiş. Daha çocuk yaştayken yetenekleri, cesareti göze çarpan Hamza, Murat Bey tarafından keşfedilerek yetiştirilmiş ve İstihbarata kazandırılmıştır… Uzun yıllar sadece tek başına görevlendirilmiş ve bu görevlerde başarılı olmuş. Murat bey’in özel isteğiyle İKK’ya alınıyor ve ekibe dahil ediliyor. Uyumsuz, öfkeli, asi yapısı nedeniyle başlangıçta ekip içinde sıkıntılar çıkarsa da, saha içinde operasyonun lideri olarak gösterdiği başarılar ile kendisini kabullendiriyor.

Milat dizisinde büyük beğeni toplayacağını umduğumuz Hamza karakterinin gerçek adı Ufuk Bayraktar. Ufuk Bayraktar ekranlar için yeni bir yüz sayılmaz ama tanımayanlar için hakkında ulaşabildiğimiz bilgileri yazımızda derlemeye çalıştık.

Ufuk Bayraktar Kimdir?( Milat Dizisi Hamza)

Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981 İstanbul doğumlu olup lise sonrası üniversiteye gitmek yerine babası Cevahir Bayraktar’ın Cihangir’de işlettiği Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başlayınca kahvenin müdavimlerinden Yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. Yönetmenin Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol alma şansını iyi değerlendirdi. Akabinde Nuri Bilge Ceylan’ın İklimler, Semih Kaplanoğlu’nun Yumurta, Cemal Şan’ın Ali’nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ’ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı. Uğur Bayraktar‘a ün getiren rolü ise Atv dizisi Ezel de Tuncel Kurtiz’in oynadığı Ramiz Karaeski karakterinin gençliğini canlandırması olmuştu. Uğur Bayraktar, Merve Bayraktar ile evli ve Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

HAMZA USTAOĞLU

HAMZA USTAOĞLU

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap