Buradasınız : Ana Sayfa //Spor//Milli Boksörümüz Gülsüm Tatar Finalde!

Milli Boksörümüz Gülsüm Tatar Finalde!

64 Kg’da Milli Boksörümüz Gülsüm Tatar

gülsüm tatar altın madalyaya uzandıHollanda’da devam eden Büyük Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasında, İngiliz rakibi Natasha Jonas’ı 12-11 yendi.

Milli Boksörümüz Gülsüm Tatar, Finalde Ermeni Boksör Armine Sınabıan ile karşılaşacak  ve gümüş madalyayı garantiledi.

Gülsüm Tatar :

Ringden galibiyetle ayrıldığı için çok mutlu olduğunu  , finalde de rakibini yenerek altın madalyaya ulaşmak ve Türk Bayrağını dalgalandırmak istediğini ifade etti.

 

Kars’ın Çakmak köyünde 1985 yılında dünyaya gelen ve babası emekli olduktan sonra İstanbul’a taşınan Karslı Gülsüm Tatar, ağabeyi Serkan Tatar’ın yönlendirmesiyle lise son sınıfta, daha 17 yaşında iken boksa başladı. Daha ikinci senesinde Avrupa Şampiyonu olan Tatar, ailesinin ve antrenörlerinin de desteğiyle çok sayıda Avrupa ve dünya şampiyonluğu elde etti.

---Sponsor Reklamlar---

Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak Grand Prix Turnuvası için takım arkadaşlarıyla birlikte Erzurum’da hazırlıklarını tamamlayan Tatar, 2012 yılında yapılacak olimpiyatlara katılabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica