Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Misafir Ol Bana Yarışması Başvuru Formu

Misafir Ol Bana Yarışması Başvuru Formu

Misafir Ol Bana Yarışmasına Nasıl Başvurabilirim?

Türkiye’de yarışma programlarına olan ilgiye bir de kanalların ödül çılgınlığı eklenince mantar gibi birbirinde ilginç her türlü yarışma programı bitiveriyor. Yapılan yarışmaların yarışmacılar için  konusu pek önemli değil bilgi, yetenek, moda,giyim, yemek, şebeklik, absürtlük yani ne olursa olsun da yarışma sonunda bir ödül olsun. Hele bir de yarışmanın sonunda büyük bir ödül olursa kaymaklı ekmek kadayıfı …. Sözü pek fazla uzatmadan kolay yoldan zengin olmak ya da ödül kazanma peşinde olan yarışma avcılarının ağzının suyunu akıtacak yeni bir yarışma programı hakkında ki bilgiye geçelim. Show TV de   31 Mart Pazartesi günü saat 14.00’te öğlen kuşağında yayınlanacak bu yeni yarışmanın adı“Misafir Ol Bana”.

“Misafir Ol Bana” yarışması adından da anlaşılacağı üzere en iyi misafiri ben ağırlamak konsepti üzerine kurulmuş bir yarışma programı.

“Misafir Ol Bana”da  üç gün boyunca üç çift yarışacak. Yarışan çiftlerin misafirlerini en iyi ağırlamaya çalışacağı yarışmada, her günün sonunda ev sahibi çift konuk ettikleri çiftler tarafından misafirperverlik ve yaptıkları yemeklerle değerlendirilecek ve puanlar alacaklar. Üç günün sonunda ise, en yüksek puanı alan çift son model  bir otomobilin sahibi olacak.
Üç gün süre sonunda araba kazanma fikri sizinde hoşunuza gitti ve yüzde otuz üç araba kazanma şansına sahip olabilme ihtimalli Misafir Ol Bana yarışması için gerekli şartlar ve başvuru formu yazımızın devamında…

Misafir Ol Bana

Misafir Ol Bana

 Başvurularınızı 0539 509 41 27 numaralı telefondan veya www.showtv.com.tr adresinden yapabileceğiniz gibi Aşağıda verilen formuda doldurup kolayca yapabilirsiniz.

Misafir Ol Bana Yarışması Başvuru

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap