Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Motorola Moto X – En Akıllı Android [İnceleme]

Motorola Moto X – En Akıllı Android [İnceleme]

Motorola Moto X İnceleme

Merakla beklenen yeni Motorola Moto X rengarenk bir şekilde ortaya çıktı. Her bir detayıyla rakiplerinden ayrılan Motorola Moto X, Motorola’nın can simidi olacak gibi görünüyor.

Arama Motoru Google, Motorola’yı 12,5 milyar dolar vererek satın aldıktan sonra herkes ilk gerçek Google telefonunun nasıl olacağını beklemeye başlamıştı. Aylardır hakkında dedikodular ortaya çıkan ve onlarca net olmayan fotoğrafını gördüğümüz Motorola Moto X, Ağustos ayının başında New York’ta yapılan bir etkinlikte duyuruldu. Motorola’nın herkese uygun bir telefon yapma arzusunun ürünü olarak ortaya çıkan Motorola Moto X, üst seviye android cihazlarla yarışabilecek potansiyelde bir cihaz değil, öncelikle bunu belirtmek gerek. Motorola Moto X’in en dikkat çeken özelliği kişiselleştirilebilir oluşu. Moto Maker sitesi üzerinden sipariş veren Amerikalılar, telefonlarına beyaz ve siyah ön kapaklarından birini seçebiliyor. 18 farklı renk alternatifi olan arka kapakların parlak pembeden mat griye kadar birçok rengi mevcut.

Motorola Moto X İnceleme

Motorola Moto X İnceleme

 

Motorola Moto X‘te herkesin kullanımına uygun olması için 4,7 inç büyüklüğünde ve 720p bir AMOLED ekran kullanmayı tercih ettiklerini söyleyen Motorola yetkilileri, daha yüksek çözünürlüklü bir ekranın pil ömrünü ciddi anlamda düşüreceğini belirtiyor. Motorola Moto X, gücünü özelleştirilmiş Snapdragon S4 Pro’dan alıyor. 1,7 GHz’lik, çift çekirdek işlemci, dört çekirdekli Adreno 320 görüntü birimi ve 2 GB RAM günlük bütün ihtiyaçları karşılayabilecek bir performans sunuyor. 16 ve 32 GB dahili depolama seçeneklerine sahip Moto X satın alanlara iki yıl boyunca kullanabilecekleri 50 GB Google Drive alanı da hediye ediliyor. Motorola’nın Clear Pixel olarak adlandırdığı kamerası 10 megapiksel çözünürlüğünde. HDR, panorama ve slow motion video kaydedebilen kamera, kayıtları Full HD olarak saniyede 30 kare hızında yapabiliyor. Bluetooth 4.0, NFC ve çift bant Wi-Fi desteğiyle gelen Motorola Moto X‘in Amerika’daki kontratlı satış fiyatı 199 dolar.

Motorola Moto X Özellikleri, Motorola Moto X Fiyatı, Motorola Moto X Satış Tarihi, Motorola Moto X Yorumları

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap