Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//MUCK – Show Tv – Yeni dizi

MUCK – Show Tv – Yeni dizi

Yepyeni bir gençlik dizisi Show TV ekranlarında daha başladı. Dizinin adı Müzik Umutları Cesaret Kanatlarıydı kelimelerinin baş harflerinden oluşuyor.  Aşk, Müzik, dans ve bir sürü konuyu içine alan dizi tam bir gençlik dizisi olmuş. Azra Akın, Haluk Piyes, Bedük, Murat Serezli ve Hale Caneroğlu’nun başrollerini paylaştığı dizinin kadrosu her biri birer yıldız olacak genç yeteneklerden oluşuyor.

 

Show TV’nin yeni gençlik dizisi M.U.C.K çok yakında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Plato Film’in üstlendiği dizide Azra Akın müzik öğretmenini, Haluk Piyes ise drama hocasını canlandırıyor.

Azra Akın, Yok Böyle Dans’daki jüri üyeliğinden sonra şimdi de M.U.C.K.’da Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerini yetiştirecek. Haluk Piyes drama hocasını oynarken Bedük, aykırı sinema öğretmenine hayat verecek. Murat Serezli ise fakültenin dekanı rolünde.Hale Caneroğlu ise  sanat tarihi hocasını canlandıracak… Okulun sesi olarak da karşımıza ünlü DJ Bay J çıkacak… Her bölüm Bay J’nin dinamik sesiyle başlayacak. Oyuncularından yönetmenine tamamı genç, parlak yeteneklerden oluşan M.U.C.K. yılın gençlik dizisi olmaya aday.

“Yönetmenliğini 25 yaşındaki Can Sarcan’ın yaptığı, Moda Koordinatörlüğünü ise Bahar Kongel’in gerçekleştirdiğidizinin müzikleri Veyasin’e ait. Dizide önemli bir yere sahip olan danssahneleri için Dans Prodüksiyon Direktörü İlhan Balamur ve koregraf Müzemmil Kılıç birlikte çalıştılar. Yine dizinin Saç tasarımı Ferit Bellitarafından yapılırken, makyajlar Make-up Artist Ali Rıza Özdemir’in elindençıktı. Dizinin öğrenci kadrosunda Sercan Dikmen, Selen Korkutan, Seda Telciler, İsmet Şimşek, Güntaç Özdemir, Elçin Orçun, Bilge Kösebalaban, Ece Özey, Bihter Delüv, Doğa Konakoğlu, Alper Etiş gibi genç yetenekler yeralıyor.”

M.U.C.K.’un hikayesi özel bir üniversitede geçiyor. Rektörden gelen talimatla Güzel Sanatlar Fakültesi’nde bir koro oluşturulması ve bu koronun müzikal yarışmasına katılması isteniyor. Eğlenceli hikaye işte böyle başlıyor. Drama hocası Ozan ile müzik öğretmeni Elif kolları sıvıyor. Önce Koro ekibi oluşturuluyor. Farklı hayaller kuran, farklı yaşam tarzlarına sahip, farklı karakterlerdeki öğrenciler ilk defa aynı amaç için bir araya geliyor ve dersler başlıyor. Her bir ders ayrı bir eğlence, ayrı bir keyif…

Şarkıların, dansların, muhteşem müziklerin ve görsel şovların her bölümde karşımıza çıkacağı dizi, özellikle gençlerin vazgeçilmezi olacak.

Oyuncu Kadrosu:

Haluk Piyes ,
Azra Akın ,
Murat Serezli   ,
Bedük ,
Hale Caneroğlu,
Selen Korkutan,
Seda Telciler ,
Güntaç Özdemir ,
İsmet Şimşek
Ilgın Ütin
Elçin Orçun
Ece Özey
Özlem Aydın
Bilge Kösebalaban
Koray Özdemir
Doğa Konakoğlu
Alper Etiş
Hüseyin Köroğlu
Uğur Kıvılcım
Bihter Delüv
Fırat Bayraktar
Veysel Zaloğlu
Münhan Çınar
Bay J

muck-show tv -yeni dizi - logo

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap