Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Muhteşem Yüzyıl Dizisi Bitiyor mu?

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Bitiyor mu?

Muhteşem Yüzyıl’ın Kanuni Sultan Süleyman Hanı Halit Ergenç’in sakalları konulu haberi okuduğumuzda ve en son bölümde Pargalı İbrahim Paşa‘nın ölümü de  eklenince bizi dizinin sonumu geliyor diye düşündürtmeye başlattı.

Muhteşem Yüzyıl’ın Kanuni Sultan Süleyman Hanı Halit Ergenç’ ile ilgili çıkan haber şöyle idi.

Çocuğunun bile kendisini sakallı görmeye alıştığını söyleyen Halit Ergenç oğlunun kendisini tanımama ihtimaline karşı hazırlıklara başladı. Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel de oğlu Ali’nin ekranda gördüklerinden çok etkilendiğini söyledi. Korel, oğullarının Halit Ergenç’i de ‘Muhteşem Yüzyıl’daki sakallı haliyle benimsediğini söyleyip ekledi: Pedagog tavsiyesiyle; dizi bittiğinde Halit’in sakallarını, oğlumuzun gözü önünde keseceğiz ki yeni halini yadırgamasın!

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Bitiyor mu? Sorusuna Uzmanların Görüş ve Yorumları

Halit Ergenç’in sakalını kesmek üzerine yöntemler düşünmesi dizinin bitip bitmeyeceği konusunu akıllara getirdi. Pargalı İbrahim Paşa’nın da idam edilmesinden sonra dizinin çok da devam etmeyeceğini tahmin eden bazı yorumcular, Halit Ergenç’in de sakallarını kesmek için yöntem arıyor olmasını dizinin biteceğine yordu.

Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni Sultan Süleyman Han

Muhteşem Yüzyıl’ın Kanuni Sultan Süleyman Hanı

Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni Sultan Süleyman Han

Muhteşem Yüzyıl 82.Bölüm – Pargalı İbrahim Paşa Ölüm Sahnesi

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap