Buradasınız : Ana Sayfa //Konserler//Murat Dalkılıç Bursa Suare Konseri Bilet Fiyatı 28 Nisan 2012

Murat Dalkılıç Bursa Suare Konseri Bilet Fiyatı 28 Nisan 2012

Pop müziğin sevilen isimlerinden Murat Dalkılıç 28 Nisan Cumartesi akşamı Bursa Suare‘de sevenleri ile buluşacağı bir konser verecek. Murat Dalkılıç Bursa Konseri ile ilgili detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Murat Dalkılıç Bursa Konseri 28 Nisan 2012

Murat Dalkılıç Bursa Konseri 28 Nisan 2012

Murat Dalkılıç Bursa Konseri Detaylı Bilgiler

Bilet Fiyatı: – Tam 39.50 TL Öğrenci 34.50 TL

Not: – Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Murat Dalkılıç Hakkında Bilgi;

Ağustos 1983’de İzmir’de doğan Murat Dalkılıç Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü öğrencisi olarak okumaya devam ediyor. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu.

Kuşadası’nda orta öğretimi yıllarında sosyal faaliyetlere eğiliminden dolayı derslerini bile aksatan Murat Dalkılıç o dönemde basketbolcu olmaya karar verdi. Bir yandan da müzik, resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu.

15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. Kuşadasıspor’da profesyonel basketbolcu olduğunda daha 17 yaşındaydı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi.

Müzik kariyerine ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan Murat, çok kısa bir süre içerisinde müthiş bir yol katetti. İzmir’in gece hayatındaki en önemli clublarından sonra bütün Türkiye’de önemli clublarda sahne programlarına devam etti. Kendisinden oldukça söz ettiren ve müthiş bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç Aynı zamanda Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde öğrenimini sürdüruyor.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap