Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Murat Yıldırım ve Faslı sevgilisi Imane Elbani

Murat Yıldırım ve Faslı sevgilisi Imane Elbani

Murat Yıldırım’ın sevgilisi Kim?

Dizilerin sevilen ve arana oyuncusu Murat Yıldırım ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın yanında  ve Faslı sevgilisi Imane Elbani olduğu halde karşılaşınca olanlar oldu.

Kısa bir selamlaşma ve muhabbetin ardından Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan, yine aile birliğine verdiği önemi gösterdi ve hemen facetime ile Elbani’nin ailesiyle görüşerek Elbani’yi Murat Yıldırım adına istedi.

Imane Elbani

Imane Elbani

Faslı güzel Imane Elbani kimdir?

Imane El Bani 2008 yılında Fas güzeli seçililerek aynı sene içinde Miss Arab World yarışmasında da birinci oldu. Imane El Bani geçtiğimiz yıl ise Arap dünyasının en güzel 50 kadını listesine girdi. Kısacası güzelliği ile nam yapmış bir hanımefendi Imane Elbani.

Imane Elbani

Imane El bani

Yarışmadan sonra eğitim için yurt dışına giden Faslı güzel bir süre Londra’da kaldı. Eğitimi boyuncu Mısır’da ve Fas’ta birçok dizi ve reklam projesinde yer alan Imane Elbani, ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesine sahip. Imane El Bani’nin, Murat Yıldırım’la Londra’da tanıştığı ileri sürülüyor.

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap