Buradasınız : Ana Sayfa //Son Dakika Haberleri//Müslüm Gürses’in Son Sağlık Durumu 01.03.2013

Müslüm Gürses’in Son Sağlık Durumu 01.03.2013

Cihan Haber Ajansı’nın 10:24′de geçtiği haberde de “Arabesk müziğin önemli isimlerinden Müslüm Gürses, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti” denildi.
İHA da ölüm haberiyle ilgili hastaneden bilgi beklendiğini duyurdu..Ancak hastane yetkilileri haberi doğrulamayınca sosyal medyada ortalık karıştı. Çeşitli kaynaklardan sanatçının sağlık durumuyla ilgili çelişkili bilgiler gelmeye devam etti.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da twitter’dan yayınladığı başsağlığı mesajını sildi. Bilgi kirliliğine sanatçının doktorunun açıklaması son verdi. Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, Gürses’in makineya bağlı olarak yaşadığını açıkladı.
Kasım ayında by-pass ameliyatı geçiren; sonrasında karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu yaşayan, Müslüm Gürses yaşam mücadelesini kaybettiği iddia edildi.
Doktorundan açıklama
Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, sanatçı Müslüm Gürses’in durumunun iyi olmadığını belirterek ”kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı olarak hayatı devam ediyor” dedi.
Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, sanatçı Müslüm Gürses’in sağlık durumuna ilişkin, ”Gürses’in durumu iyi değil, kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı hayatı devam ediyor” dedi.
AA muhabirine açıklamada bulunan Şener, ”Gürses’in durumu iyi değil, kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı hayatı devam ediyor. Şu anda durumu iyi değil, kaybedilebilir ama şu an öyle bir şey gelişmiş değil. Durumu, 2, 3, 5 gün, bir hafta öncesinden farklı değil” ifadelerini kullandı.
Deniz Şener, Gürses’in bilincinin yerinde olduğunu, kolunu bacağını oynattığını, ancak akciğerleri iyi olmadığı için makine desteğiyle hayatını sürdürdüğünü bildirdi.
Sanatçının tepkilerinin iyileşme yönünde olmadığını ifade eden Şener, süreç uzadıkça kendilerinin de dirençlerini kaybettiklerini, sanatçının kaybedilme riski altında olduğunu deklare etti.

Müslüm Gürses

Müslüm Gürses

Etiketler: , ,

1 Yorum yapılmış " Müslüm Gürses’in Son Sağlık Durumu 01.03.2013 "

  1. ali demir dedi ki:

    allahtan acil şifalar dilerim

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap