Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitabı ‘Laurent Gounelle’

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitabı ‘Laurent Gounelle’

Mutlu Olmak İsteyen Adam sıradan kişisel gelişim kitaplarından çok farklı sizlere har şeyi yok sayarak tavsiyeler verip, hayatınızı nasıl yönlerdirmeniz gerektiğini öğretmiyor. Kişisel gelişim kitaplarını sevmeyen biri bile bu kitabı sıkılmadan akıcılığına kendini kaptıracak. Kişisel gelişim kitaplarına karşı oluşan önyargılarınızı yıkan bir eser  Mutlu Olmak İsteyen Adam. Okuyucuya mutluluk veren bu kitabı almanızı tavsiye ediyoruz. Laurent Gounelle‘nin kitabı Mutlu Olmak İsteyen Adam kitap bilgilerini ve kitabın konusunu sizler için sitemizde paylaşıyoruz.

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitabı

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitabı

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitabı Arka Kapak Yazısı

İNANDIKLARIMIZ GERÇEKLİĞİMİZ OLABİLİR

Bir düşünün…

Bali’de tatildesiniz. Eve dönmeden önce bir şifacıya görünüyorsunuz. Aslında bir şikâyetiniz yok. Sadece onun ününü duymuş olduğunuz için görüşmek istiyorsunuz.

Şifacının teşhisi kesin: Sağlığınız gayet yerinde ama… mutlu değilsiniz.

Sonsuz bir bilgeliğin taşıyıcısı olan bu yaşlı adam sizi sizden daha iyi biliyor gibi gözükmekte. Yaşamınıza tuttuğu çok özel ışık, sizi olabilecek en büyüleyici maceraya sürükleyecek: Kendini keşfetmek! Size yaşattığı deneyimler yaşamınızı altüst edecek ve düşlerinizdeki yaşamın anahtarını size sunacak.

Dünya çapında insanların dilinden düşmeyen Mutlu Olmak İsteyen Adam, gerçekten mutlu olmaktan bizi alıkoyan şeylerden kurtulmayı öğrendiğimiz an, elde edebileceğimiz yeni imkânlar dünyasıyla bizi tanıştırıyor.

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitap Yorumları

“Kulaktan kulağa yayılarak büyük bir başarı kazanan, insanların hayata bakış açılarını değiştiren eşsiz bir roman.”
Psychologies Magazine

Hayatta tam anlamıyla mutlu olamamış ama mutluluğa ulaşmaktan başka bir amacı olmayan bir adamın hikâyesini yazmak istedim. Yaşlı bir bilgeyle karşılaşması kendisine koyduğu engelleri görmesini ve kendim özgürleştirmek için nasıl bir tavra sahip olması gerektiğim anlamasını sağlıyor. Bu hikâyeyle insanların kendileri, başkaları ve dünya hakkında düşündüklerinin gerçeklik olmadığını ama gerçekliği kendi düşünceleri doğrultusunda nasıl kuracak­larını göstermek istedim.

—Laurent Gounelle

Mutlu Olmak İsteyen Adam Kitap Bilgileri

Yazarı: Laurent Gounelle

Çeviren: Işık Ergüden

Yayın Yılı: 2012

Kitap Sayfası: 200 sayfa

Dili: Türkçe

Fiyatı: 16.00 TL

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap