Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Nagehan Kaşıkçı Kimdir? Nagehan Kaşıkçı Biyografisi?

Bir çok kişinin özel bir tarih olması sebebiyle tercih ettiği 12.12.2012 tarihinde, kamuoyu için süpriz bir evlilik olarak nitelendirilen Necati Şaşmaz – Nagehan Kaşıkçı evliliği gerçekleşti. Evlilik kadar Necati Şaşmaz’ın medya tarafından çok tanımayan magazin dünyasına uzak bir isimle evlenmiş olması herkesi  Nagehan Kaşıkçı ismine yöneltti ve akıllarada ki sorulara cevaplar  aranmaya başlandı. Çiftin aralardında ki yaş farkının da 20 olduğu ilk bakışta dikkat çekti.

 Nagehan Kaşıkçı ile İstanbul’da 1990 yılında doğmuş olmasının yanında Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni olduğu bilgisinin dışında çokta fazla bilgi olmadığı ortaya çıkınca , gözler bu kez derin devlet ve çeteler konusunda kitapları ve araştırmaları bulunan Ömer Lütfi Mete ismi üzerine yoğunlaştı, Kurtlar Vadisi’nin babası olarak bilinen isim, Kurtlar Vadisinde senaryosuna katkı sağlamış ve dizide yapımcılıkta yaptığı ve bağlantının bu şekilde olduğu anlaşıldı.

Necati Şaşmaz – Nagehan Kaşıkçı Evliliğine Ait Anekdotlar

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz (41), 2009 yılında hayatını kaybeden senarist, yazar Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı (20) ile nikâh masasına oturdu. Evlilik için 12/12/12 tarihini seçen Şaşmaz ve Kaşıkçı, nikâhın ardından İstanbul Ataşehir’deki Wood Cafe’de küçük bir davet verdi. Vadi ekibinin siyah takım elbiselerle katıldığı nikâhta, Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu ve Pana Film’in senaryo yazarlarından Cüneyt Aysal şahitlik yaptı. Şaşmaz, nikâhı kıyan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın sorusuna ‘evet’ demeden önce besmele çekti. Nikâhtan sonra mutluluğunu yakınlarıyla paylaşan Şaşmaz, annesinin elini 3 defa öptü. Çiftin  Beylerbeyi’nde oturacağı iddia edildi.

Necati Şaşmaz ve  Eşi Nagehan Kaşıkçı Balayına Maldivler’e Uçtular

Türk Hava Yolları’nın Maldivler seferiyle 14.12.2012  saat 20.30’da uçan Şaşmaz çifti, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden uçağa ele ele bindi. Yolcuların tebriklerini kabul eden Necati Şaşmaz, neden sade bir düğünle evlendiği yönündeki sorulara “Sade yaşayan bir insanım. 12 Aralık tarihi babamın da evlilik yıl dönümüydü. Çok mutluyuz. Tüm Türkiye inşallah mutluluğumuzu paylaşmıştır” dedi.

Necati Şaşmaz'ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir

Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir

Necati Şaşmaz'ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir

Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir

Etiketler: , , , , , , ,

10 Yorum yapılmış " Necati Şaşmaz’ın Eşi Nagehan Kaşıkçı Kimdir? "

 1. Latif dedi ki:

  ALLAH MUTLULUK VERSIN. Çok yakismislar.

 2. venus dedi ki:

  hiç bir güzelliği yok çok sıradan biri Necati de yakışıklı bir adam değil oyuncu olmasaydı kadınlar necatiye ilgi duymazdı

 3. karahan34 dedi ki:

  TEK KELİMEYLE BU KADAR YAŞ FARKI AHLAKSIZLIKTIR.KURTLAR VADİSİ BAŞLARKEN 11 YAŞINDA KIZ KARŞISINDA GÖRSE ÇOCUK OLARAK SEVER 9 SENE SONRA KARISI YAPAR TÖBE TÖBE YA Bİ DE DAMAT KAYNANASINDAN BÜYÜK NASIL SAĞLIKLI Bİ İLİŞKİ BEKLENİR..!

  • venus dedi ki:

   sonuçta necati yaşlı bir adam değil yaş farkı göze çarpmıyor necati yaşlanınca eşi ona bakar

 4. egeli34 dedi ki:

  insanların herşeye rağmen evliliğine saygı duyulmalı örtünmek erkek kadın herkese farzdır.Eğer kişi örtünmüyorsa mesuldür farzı terketmiş olur buna bahane uydurmak saçmalıktır

  • egeli34 dedi ki:

   ayrıca necati abi sevdiğim ve dizideki karakterinden yola çıkarak örnek aldığım bir insandır Allah hanımıyla onu mutlu ve mesut etsin

 5. gamze yilmaz dedi ki:

  kesinikle necatisamaz ve nagehan cok yakisiyorlar yas farki olabilir ama hic okadar beli olmyor sonucta necati bey de kendine cok iyi bakiyor tesetur insanin icinde olur ben namzda oructa tutarim ama bqsi urtlu degilim

  • Kim Demiş????? dedi ki:

   Hangi kitap tan okudunuz “tesettür insanın içinde olur” zırvasını. Bak kardeşim; namazımı kılarım, orucumu tatarım diyorsun, birde böyle tuhaf konuşup islam dairesinden çıkıyorsun. Bu şekilde düşünmeye devam etsen ve yemeden, içmeden, uyumadan ibadet etsen ve ölsen sana hiçbir faydası olmaz. Ancak, tesettürün farz olduğuna inanıp ve böyle abuk subuk konuşmayıp “ne yapayım nefsime ağır geliyor örtünmek” desen Allah (c.c.) affedicidir, seni de affedebilir. En azından imanını yitirmezsin. Bilmem anlaşılabildim mi?

 6. mçelik dedi ki:

  ben yakıştıramadım, yaş farkı çok fazla, üstelik tarikat şeyhinin gelini bence tesettürlü olmalı,tutarsızlıklar samimiyeti gölgeliyor..

 7. ENEGER dedi ki:

  Üniversite 3. sınıf öğrencisi olan Nagehan Kaşıkçı ile evlenen Necati Şaşmaz’ın evliliklerinin görücü usulü olduğu öğrenildi. İşte ikilinin evliliklerinde dikkat çekecek o ayrıntılar….

  BABA OLAYA EL ATTI

  Necati Şaşmaz’ın babası Elazığ-Harput merkezli Kadiri Tarikatı’nın şu anki şeyhi olan baba Abdulkadir Şaşmaz yıllardır görüştüğü müritlerinden olan Ahmet Kaşıkçı’nın kızı Nagehan’ı oğluna uygun gördü.

  KAYNANASINDAN DA BÜYÜK

  Eşinden tam 21 yaş büyük olan 41 yaşındaki Necati Şaşmaz’ın; kayınvalidesi Mukaddes Kaşıkçı’dan yaşça büyük olduğu öğrenildi.

  POLAT HAYRANIYDI

  20 yaşındaki Nagehan Kaşıkçı’nın öğrenim gördüğü okullardaki arkadaşları twitter’dan “Nagehan tam bir Kurtlar Vadisi, Polat Alemdar fanıydı” şeklinde yorumlar yaptılar.

  KURTLAR VADİSİ BAŞLADIĞINDA 11 YAŞINDAYDI

  Necati Şaşmaz 21 yaş küçük olan Nagehan Kaşıkçı 2003 yılında yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi’nin ilk döneminde 11 yaşındaydı.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap