Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//netd nedir?

netd nedir?

netd nedir?

netd DoğanTV Holding’e ait yeni video platformudur.  Bu video platformu sayesinde kendi televizyonunuzu yaratabilir, yeni eğlence dünyanızı oluşturabilirsiniz. netd Zengin ve sürekli yenilenen içeriğini oluşturan premium dizi, film, program, belgesel ve canlı yayınları ile izleyicilerine yepyeni bir dünya sunmaktadır.

netd nedir?

netd nedir?

Kullanışlı arayüzü sayesinde tek adımda sevdiğiniz tüm içerikleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
netd platformundaki tüm dizi, film, program, belgesel ve yayınlara zaman ve yer sınırı olmaksızın mobil ve web üzerinden, tüm cihazlardan ulaşabilmeniz mümkün. Bu ayrıcalıklı dünyada yer alarak kendi favori listelerinizi oluşturabilir ve sürekli takip ettiğiniz içeriklere ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Eğlence kanalı “netd” yayında

Eğlence kanalı “netd”, diziler, filmler, programlar, canlı yayın ve özel içerikleriyle www.netd.com adresinden artık yayında.

“netd” ile dizi, film, program, belgesel, canlı yayın ve “netd”ye özel içeriklere istenilen zaman ve yerden, tek adımda televizyon izleme kolaylığında ulaşmak mümkün.

Kaçan dizi ve filmler HD kalitesi ile netd’de

“netd”, güncel dizilerin yanı sıra, tekrarları bile halen yüksek izlenme oranlarına ulaşan fenomen dizileri, yerli ve yabancı filmleri TV rahatlığıyla izleme olanağı sunuyor.

Kullanıcı kolaylığı ön planda

“netd” kullanıcılarına, içeriğe kolay erişimin yanında, favori ve takip listesi oluşturma olanağı da sağlıyor.

“netd”ye, internet bağlantısı olan herkes, istediği cihazdan kullandığı tarayıcıyla rahatlıkla ulaşabiliyor.

“netd” mobil, tablet ve Smart TV uygulamalarını ve “indir sonra izle” gibi yenilikleri de kullanıcılarının hizmetine sunmayı planlıyor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap