Buradasınız : Ana Sayfa //Reklam Videoları//Nil Karaibrahimgil Digiturk Karaoke Reklamı

Nil Karaibrahimgil Digiturk Karaoke Reklamı

Digiturk Karaoke Kanalı

Bu yazımıza yapılan ve gelen aramların bir çoğu Digiturk Karaoke kanalı hakkında olunca bizlerde konun üzerine eğildik. Şu an edindiğimiz bilgiler ışığında Digiturk Portal ( İnternet üzerinden) karaoke uygulamasına erişe bilmektesiniz. Daha detaylı bilgiye sahip arkadaşlar yorumlarını gönderirseler yazımızda yer vereceğiz.

---Sponsor Reklamlar---

Nil Karaibrahimgil Karaoke Candır 

Nil Karaibrahimgil nasıl bir yetenekse anlayamadım. Reklamcılar ve firmalar hangi ürünü verirse versin o ürüne en güzel sözleri ve müziği yazarak seyircinin karşısına çıkıyor. Sözlerini yazabilmesinin yanında kendine has stili ile de yorumlayan Nil Karaibrahimgil’in bu performansı gerçekten dudak ısırtacak cinsten. Yer aldığı reklam filmlerini ve şarkılarını toplasanız bir kaç albüm daha çıkacak :)) Nil’in son reklam filmi de Digitürkle devam eden anlaşması neticesinde Digiturk’ten geldi. İşte o şarkı ve sözleri

Nil Karaibrahimgil Karaoke candır şarkısı sözleri;

Bırak artık fırçalara söylemeyi,
Bırak artık duşlarda gizlenmeyi,
Bırak artık mutfakta vokalleri,
Bırak artık öyle tuhaf adetleri,
Karaoke candır sesini şarkılara bangır,
Sesini şarkılar ilaçtır bağır bangır bangır,
Digitürkte dilediğin zaman,
Yüzlerce şarkı vardır,

YouTube Preview Image

Nil Karaibrahimgil Digiturk Karaoke Reklam

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica