Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer Aşkı

Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer Aşkı

Nilgün Belgün’ün Yeni Sevgilisi

Sosyal medya’nın herkesin hayatına girmiş olması ile magazincilerin işi biraz daha kolaylaştı. Ünlüler özel hayatlarını bu ortamlarda paylaştıklarından çok kolay bilgi ve tüyolar alınabiliyor. Bu tür paylaşımlardan sonuncusu şu şekildeydi.

Nilgün Belgün – Bekir Ünlüataer Twitter Mesajları

İkili aşklarını gizleme gereği duymazken Belgün, Twitter’da “Her şey plansız oldu, aniden. Güzel yanı da bu galiba” diye yazarak aşkını itiraf etti.

Bekir Ünlüataer de cevap olarak, “Bunu öğrendiğim iyi oldu” diye yazdı. 36 yaşındaki Ünlüataer, 59 yaşındaki Nilgün Belgün’ün fanlarına da “Sakin olun her şey kontrolümüz altında” diye çağrıda bulundu.

Bekir Ünlüataer Kimdir?

Bekir Ünlüataer 1976 yılında İstanbul’da doğan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini babasının görevi nedeniyle Nevşehir’de tamamlayan sanatçı 1990 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşerek Lise eğitimine başladı. 1992 yılında Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne girdi.Burada 4 yıl cemiyet’in kıymetli hocalarından repertuar,usül,nazariyat, solfej ve musiki edebiyatı dersleri aldı.1994 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Melehat Pars ve Tanburi Sadun Aksüt’ten repertuar ve Süheyla Altmışdört’ten de Türk Müziği,solfej ve nazariyet dersleri aldı.1996-1997 yįllarįnda TRT Gençlik Korosu’nda Tenör olarak yer aldį.1997 yįlįnda İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarına girdi.Ve Ses Eğitimi Bölümü’nü birincilikle kazandı.1999 yılında TRT kurumunun açmış olduğu ses yarışmasında İstanbul Bölge Birinci’si oldu. Aynı yıl okuldaki eğitimi ile birlikte TRT İstanbul Radyosu’nda konser ve cd çalışmalarında görev aldı.2003 yılında Konservatuar dan mezun oldu.2005 yılında TRT nin düzenlemiş olduğu “Alaturka Beste Yarışması”nda seslendirdiği eser birinci oldu. -12-16 Mayıs 2004 tarihlerinde Kutsi Ergüner Topluluğu’yla İstanbul “Aya İrini Kilisesi”nde Bizans ve Anadolu Tasavvuf Müzikleri’nin icra edildiĝi konserde yer aldı.
Kutsi Ergüner’in “Osmanlı Davulları” projesiyle Fas’ın başkentinde konser veren sanatçı yine aynı toplulukla 4-6 temmuz 2006 tarihleri arasında İspanya’nın başkenti Granada’da tarihi “El-Hamra” Sarayı’nın kemerleri arasında “Ferahfeza Mevlevi Ayini”ni icra etti. -25 Aralık 2006 tarihinde Golden Horn Ensemble ile Almanya’nın Köln şehrinde yapılan “Mevlevi Ayini”nde yer aldı. -2005 yılında kurulan CRR türk Müziĝi topluluĝu ile sayısız konserler veren sanatçı halen TRT Radyo ve televizyonları olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında konserlerine devam etmektedir.

Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer Aşkı

Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer Aşkı

Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer Aşkı

Nilgün Belgün’ün Aşkı Bekir Ünlüataer

Bekir Ünlüataer -Eşref Vakti – Nereden Sevdim O Zalim Kadını

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap