Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Nokia Lumia Catwalk

Nokia Lumia Catwalk

Yeni Nokia Lumia’lar alüminyum kasa ile piyasaya çıkacak

Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia, 2012’de Lumia serisiyle eski günlerine göz kırptıktan sonra, yeni ürünler için kolları sıvadı. Teknoloji dünyasında öne atılan yeni söylentilere göre, Nokia, 2013’teki yeni Lumia modellerini alüminyum kasa ile sunacak.

Nokia Lumia Catwalk

Nokia Lumia Catwalk Cep Telefonu

Nokia, 2013’te daha ince ve şık bir tasarım için alüminyum kasaya geçmeyi planlıyor olabilir. The Verge sitesine konuşan kaynaklar, Finli cep telefonu üreticisinin Windows 8’li yeni telefonlarını alüminyum kasayla sunmayı planladığını iddia etti.

Öne sürülen iddia, Nokia’nın mevcut Lumia telefonlarında kullandığı polikarbonat kasadan uzaklaşacağının sinyalini verdi.

Üzerinde çalışılan ve ‘Catwalk’ kod adı verilen yeni cihazlar alüminyum sayesinde daha ince ve hafif olacak.

The Verge, elde ettiği bilgiler kapsamında Nokia’nın 2013’te iki yeni cep telefonu modeli sunacağını belirtti. Catwalk kod adlı telefonun, Lumia 920 ile benzer iç donanıma sahip olacağı ve 2013’te Nokia’nın akıllı telefonlarının başını çekeceği öne sürüldü.

Nokia’nın tekrar alümminyum kasaya dönüşü, şirketin Windows 8 öncesindeki dönemde Symbian tabanlı cihazlar ürettiği günleri hatırlattı. Nokia’nın ilk Symbian 3 tabanlı cihazı N8 olmuştu. Nokia’nın, Catwalk kod adlı cihazını bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürmesi bekleniyor.

Kaynak: ntvmsnbc

Etiketler: , , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Nokia Lumia Catwalk "

  1. Şeyma Ererler dedi ki:

    Artık eski etkisini kaybediyor yavas yavas. Piyasada 1. Samsung 2. iPhone Diğerleri Traş

  2. Nokia Cep Telefonu dedi ki:

    Ne kadar eski gücünü kazanacak bilemiyorum ama nokia cep telefonu bir zamanların deviydi…

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap