Buradasınız : Ana Sayfa //Çözüm Merkezi//Noktasal su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları

Noktasal su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları

Noktasal su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi İstanbul genelinde aynı gün içinde servis vermektedir. Daire içinde kırım döküm yapmaya son veriyoruz arızanın noktasını bulup tamirini gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitleri müstakil ev patlayan su borusu tamiri işlemleri yapan firmadır. Müstakil evin mutfağı, banyosu, tuvaletinde su borusu patladı gibi durumlar apartman dairesi, her türlü bina tesisatı için gelen ekiplerimizin cihazlı taramaları ile hasarsız şekilde bulunabilir. Demir, plastik su borularının kaynak yerlerinde bazen patlamalar oluşabilir. Fayans altında yer alan patlayan su borusunun tam kırıldığı yeri gösteren özel ses tarama cihazlarımız ve daha farklı hasarsız araştırma çalışmalarımız vardır.

Noktasal su kaçağı demek evin mutfağında patlama yapan su borularını bulmaktadır. Örneğin, mutfakta patlamış su borularını bulmak için termal kamera duvarlara ve diğer yüzeylere tutulur. Bu yalnızca içinden 30-40 derece veya daha yüksek ısılarda su geçiyorsa kullanılır. Bazen kalorifer borusunda paslanma yerini bulma içinde kullanılır. Sızıntı net şekilde kızıl ötesi tarama yapan bu cihaz ile bulunacaktır. Nem ölçme makinesi ile ıslanma yoğunluğunun nerede olduğu ve bazı ses dedektörleri ile ses bakımından incelemelerin yapılmasına geçilir. Duvar içinde derinlerde ses dalgası varsa onu daha iyi duyulacak ve yerini tam olarak saptama yapabilecek olan su kaçağı bulan firmalar sorunsuz şekilde problemleri test etmektedir.

Noktasal su kaçağı tespiti demir boruda patlağı tamir etme işlemleri yapabilir. Demir borularda patlak yerini tamir etme işlemleri çürüme yapan alanla sınırlıdır. Bazen ilaç eklenmesi ile kimyasalın içten tıkama yapması yani su sızıntısını durdurması da uygulanabilir. Patlak kalorifer borusu tamir etme gibi alanlarda farklı ilaçlar su kaçağı bulan tesisatçı farkı ve garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Hemen avrupa ve anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayın veya www.istanbulsukacagibulma.com sitemizi ziyaret edin.

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica
Paylaş