Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//NTV Yakın Plan 10.04.2013

NTV Yakın Plan 10.04.2013

Genelkurmay Astsubayı ve Deniz Kuvvetleri Kuvvet Astsubayı NTV’de yayınlanan “Yakın Plan” adlı programa konuk oldu. Astsubayların problemleri ile ilgili sorulara yanıt veren Astsubaylar, Genelkurmay’ın Astsubayların problemleri üzerinde titizlikle çalıştığını belirtti. Genelkurmay Astsubayı ve Deniz Kuvvetleri Kuvvet Astsubayı‘nın konuk olduğu Yakın Plan programını yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

NTV Yakın Plan 10 Nisan 2013

NTV Yakın Plan 10 Nisan 2013

NTV Yakın Plan izle 10.04.2013

Etiketler:

9 Yorum yapılmış " NTV Yakın Plan 10.04.2013 "

 1. emeklim dedi ki:

  Bizlerin camia olarak maddi sorunları bu sıralamada en son da gelir.Geçin bunları.Öncelikle insanca muamele görmek istedik yıllarca ama göremeden emekli olduk en verimli zamanımızda.Çünkü bazı şeylerin değişeceğine olan inancım kayboldu.Savunma bile alınamadan tebeşir ile sırtına 21 yazılan arkadaşlarımız oldu.Bu 21 gün oda hapsi demek oluyordu.Bugün suçüstü hali uygulanan bir zanlıya bile böyle bir sürede ceza verilmez hiç bir kanunda.Önce sosyal yaşam ve görev şartları düzenlenmeli sonrasında maaş konuları.

 2. old holborn dedi ki:

  Spiker ne soruyor, adam ne cevap veriyor? Çok komik olmuş.

 3. ÇARŞI dedi ki:

  Arkadaşım bi tutturmuşlar maaş diye bizim maaş sorunu en sonlarda gelir.Millette bunlar para para diye tutturmuşlar sanacak.Yeni disiplin kanunu var,iki dudak arası mesailer var,ayrımcılıklar var önce bunları öne sürmeliyiz yoksa millet bizi yanlış anlar.

 4. aynalı dedi ki:

  nasıl seçildiğiniz belli oldu bu görevde devam edin belki şahsınıza ait hakları alırsınız bir gecede

 5. Hakan... dedi ki:

  Kardeşim. Ne anlatıyorsunuz siz?. Bu Astsubaylar. yazılı ezberletilmiş metinleri okuyorlar. gazel okuyorlar. göz boyama. bak ne güzel ezber bozuyorlar. sipiker diyorki yeni kurulan 1 olusum kuvvet astsubaylığı. dz.ci astsubay ne diyor ben u göreve gelen 2 kişiiyim ve 2 snedir bu görevdeyim. ha ha ha.biri yazmış biri sormuş biri okumuş biri birilerini kandırmış. biz saf değiliz ….

 6. sercan dedi ki:

  Sayın başçavuşlarımız ne söylesin ki? sistemin duymak istediklerinin dışında bir şey söyleyemezler.TSK samimi ise TEMAD’ı dinlesinler onlar her şeyi söyler

 7. ismail taşpınar dedi ki:

  evet bu sorunlar subaylara gelince kabağın kısa zamanda geliştiği gibi, kısa zamanda çözülüyor.. astsubaylar ve uzmançavuşlara gelince çınar ağacı gibi uzun süre alıyor. halende çözülmüş değil. subaylara için evet sabah uyanınca sanki sihirli değnek değmiş gibi sorunları hemen çözülüyor.

 8. OSMAN AYDEMİR dedi ki:

  SİZ NE SATIYORSUNUZ VE SİZE BU SATIŞI YAPMAK İÇİN KİM EMİR VERDİ. EBELEME GEVELEME!!!! GEBERME GELECEK Mİ DİYORSUNUZ? SİZE TAVSİYEM İNANMADIĞINIZ BİR LAFI BAŞKASINA ANLATMAYA ÇALIŞMAYIN.SAMİMİ OLMADIĞINIZ VE BİR EMRİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞTIĞINIZ YÜZÜNÜZÜN İFADESİNDEN BELLİ.YILLARDIR ASTSUBAYLARI SALAK YERİNE KOYDUNUZ HALENDE DEVAM EDİYORSUNUZ. İŞİN EN ACISI İSE SİZİN GİBİ ASTSUBAYLARI MAŞA OLARAK KULLANMALARIDIR YAZIK BANA GÖRE SADECE SAÇMALADINIZ.

 9. MEHMET BURKAY dedi ki:

  arkadaşımın anlattıklarının tümü hikayedir.yıllardan beri sorunlarımız aynı şekilde duruyor, hala sabredin diyorsunuz.Spikerin ÇÖZÜLEN BİR SORUN VAR MI? sorusuna neden cevap vermiyorsunuz.Ana sorunlardann uzak eften püften sorunlar astsubayları ilgilendirmiyor ve doyurmuyor tüm emekli astsubaylar mağdur,zor şartlarda çalışmak ne kadar fedakarlık ise her şeyin bir bedeli vardır.SONUCU BİZLER ÖLDÜKTEN SONRAMI ÇÖZECEKLER..

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap