Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Öğretmenlere Özür Ataması 2014

Öğretmenlere Özür Ataması 2014

2014 Özür Grubu Öğretmen Atamaları

Öğretmenlerin merakla beklediği  il içi ve iller arasında sağlık, eş durumu özrü ile genel ve özel hayatı olumsuz etkileyen nedenlere bağlı yer değişikliği başvuruları 02-08 Ocak 2014  tarihleri arasında alınacak.

---Sponsor Reklamlar---

Öğretmenlerden geçerli özrü bulunanlar eğitim kurumu tercihlerini 13-17 Ocak 2014 tarihleri arasında, yer değiştirme işlemleri ise 20-21 Ocak’ta sonuçlandırılarak, açıklanacak.

Öğretmenlere Şubat Ataması Müjdesi Başbakandan Geldi

Öğretmenlerin Özür Atamaları Ne zaman Yapılacak 30 Ocak 2013

Eski Milli Eğitim Bakan’ını bir kaç gün önce değiştirerek yerine Milli Eğitim Bakanı olarak Nabi Avcı’yı getiren Başbakan, sıkıntılı konuların başında gelen öğretmenlerin özür atamaları ile grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberin devamında…

Başbakan Erdoğan, partisinin grup toplantısınında öğretmenlere  2013 yılı Şubat ayında atama müjdesi verdi. Yılda bir kez yapılan öğretmenlerin özür atamaları bu yıl iki kez yapılacak. Şubat ayı eş ve sağlık atama ilanı bugün öğleden sonra Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesin den duyurulacak.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica