Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Oğuzhan Koç’un Yeni Sevgilisi

Oğuzhan Koç’un Yeni Sevgilisi

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin Aşkı

BKM mutfak ile tanınan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yolu Acun Ilıcalı ile kesişince Üç Adam adlı talk Show’la TV8 kanalında müthiş bir çıkış yakalamışlardı. Oğuzhan Koç’un tüm işlerinin yanında sesi ve kendi besteleriyle öne çıkan şarkıları ve özellikle Gülben Ergen ile yaptığı düetler de ayrı bir kulvarda başarı ve ün getirmişti. Yaşanan bunca gelişmeye rağmen Oğuzhan Koç 8 yıllık sevgilisi oyuncu Zeynep Koçak ile ilişkisini sürdürebilmiş ve yakın çevresine göre bu yaz evlenme ihtimalleri yüksekti. Ancak bu durum Oğuzhan Koç’un ‘Bana Baba Dedi’ dizisinde oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile oynamasıyla alt üst oldu. Zira dizilerle başlayan aşk ve evliliklere oldukça alışık olan halk için bu durum şaşırtıcı olmasa da  Oğuzhan Koç-Yağmur Tanrısevsin aşkı başlamış oldu. Şimdilerde magazin dünyasında en çok   Oğuzhan Koç-Yağmur Tanrısevsin aşkı konuşuluyor. Bakalım  Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin den bu aşk konusunda nasıl bir açıklama gelecek?

 Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin

Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak Neden Ayrıldı? Ayrıldı mı?

Oğuzhan Koç, Instagram  sayfasına “Zeynep Koçak ile gazetelerde yazılandan çok daha uzun bir süre önce ayrıldık. Özel hayatını göz önünde yaşamayı sevmeyen insanlar olarak, ilişkiye başlarken nasıl bir açıklama yapmadıysak, bitirirken de kendimizi bu konuda bir açıklama yapmak zorunda hissetmedik. Başından sonuna kadar her şeyin seviyeli yaşandığı ilişkimize basının da biraz olsun ‘saygı’ ve seviyeyle yaklaşmasını rica ediyoryum… ‘ayrıldığımız’ dışında bir haftadır hakkımızda çıkan diğer tüm haberler yalan ve dedikodudan ibarettir. İtibar etmemenizi rica ederim.” notunu düştü.

Oğuzhan Koç’un ‘Bana Baba Dedi’ dizisinde yollarının oyuncu Yağmur Tanrısevsin kesişmesi ve yeni bir aşka yelken açmaları sonunda Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak aşkı da noktalanmış oldu.

Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak

Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap